Динамівців засмутили земляки

Спорт 23 липня, 2007, 10:09 437
У київському дербі з "Арсеналом" "Динамо" втратило перемогу за декілька секунд до фінального свистка.

Майкл
Дубль новачка "Динамо" Майкла не приніс перемогу клубу Анатолія Дем'яненка (Фото - sport.com.ua)
Обидва стартові поєдинки чемпіонату України київське "Динамо" завершило внічию.

Проте якщо неділю тому біло-блакитні не змогли утримати переможний рахунок у виїзній зустрічі з донецьким "Шахтарем" (1:1), то цього разу вони втратили очки в грі проти земляків з "Арсеналу" – 2:2. При цьому команда Анатолія Демьяненка двічі вела в рахунку, але пропускала в свої ворота під завісу кожного з таймів.

Динамівці більшу частину часу диктували супернику хід подій, і гол новобранця біло-блакитних Майкла на 35-й хвилині виглядав цілком логічно. Чого не скажеш про м'яч-відповідь Сергія Закарлюки, що виник в результаті помилки Олега Гусєва в обороні.

Майкл
Бразилець Майкл проривається до воріт "Арсеналу" (Фото - sport.com.ua)
В середині другої половини матчу чемпіони України знову вийшли вперед – після ефектного удару п'ятою того ж Майкла, але і на цей раз "каноніри" відновили рівновагу.

Коли йшла третя додана хвилина, Закарлюка подав кутовий на дальню штангу воріт Олександра Шовковського, і після декількох раундів верхової боротьби Євгеній Селезньов ударом через себе відправив м'яч у сітку воріт.

А через кілька секунд пролунав фінальний свисток, що залишив "Динамо" на десятій позиції в турнірній таблиці чемпіонату України.

Фан-сектор
Фан-сектор київського "Динамо" (Фото - sport.com.ua)
В іншому матчі української футбольної першості, що відбувся у неділю, в Ужгороді господарі поля мали прекрасний шанс перемогти, коли за дві хвилини до закінчення зустрічі "Закарпаття" одержало право на одинадцятиметровий. Проте удар Владислава Микуляка парирував голкіпер полтавчан Сергій Долганський.

Донецький "Шахтар" у суботу завдяки голам Гладкого (2) та Левандовського переміг на виїзді "Нафтовик-Укрнафту".

Решта результатів 2-го туру чемпіонату України:
"Кривбас" — "Металург" (З) 0:1
"Таврія" — "Карпати" 2:1
"Харків" — "Дніпро" 1:2
"Зоря" — "Металіст" 3:2

Останній матч туру відбудеться в середу в Донецьку, де "Металург" прийме одеський "Чорноморець", який в суботу у матчі Кубка Інтертото зіграв внічию з французьким "Лансом" – 0:0.

Спорт 23 липня, 2007, 00:00