"Динамо" б'є "Ворсклу" за дві хвилини

Ярмоленко забив другий гол у ворота "Ворскли"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 14 березня, 2011, 01:12 3233
"Динамо" продовжує штампувати перемоги після повернення в команду Юрія Сьоміна.

Київське "Динамо" продовжує штампувати перемоги після повернення в команду Юрія Сьоміна. У 21-му турі чемпіонату динамівці перемогли "Ворсклу" з рахунком 2:0.

До перерви кияни володіли ініціативою, проте за небезпечними моментами поступилися "ворсклянам". На удар Гармаша на 10-й хвилині, який парирував Долганський, гості відповіли двома небезпечними пострілами Сачка і Осипенка.

Однак "кульмінацією" першої половини зустрічі стало падіння Мілевського. Після якого, як показало медобстеження, у найкращого бомбардира команди виявилася зламана рука. На жаль, у найближчих іграх Артем команді не помічник.

Визначальними з точки зору забезпечення позитивного підсумкового результату стали проведені Сьоміним заміни. Ярмоленко і Єременко внесли конструктив у гру, стало більше осмислених багатоходових комбінацій, ударів по воротах.

Другий тайм пройшов при тотальній перевазі "Динамо", яке за всіма статтями і на всіх ділянках поля переграло опонентів. Рахунок у зустрічі відкрив Артем Кравець. Нападаючий у штрафному майданчику на замаху прибрав захисника, міг віддати пас партнеру, але зважився на удар з гострого кута. І, як виявилося, не прогадав - м'яч пролетів під рукою воротаря і затріпотів у сітці воріт! У наступній атаці господарів рахунок подвоївся. На цей раз не менш яскраве соло в штрафний виконав Ярмоленко - класний обвідний удар і м'яч зняв павутину з правої дев'ятки.

Надалі підопічні Сьоміна впевнено контролювали м'яч і тримали всі нитки гри в своїх руках.

У підсумку п'ята поспіль перемога "Динамо", четвертий матч без пропущених м'ячів. Набравши три турнірних пункти, кияни скористалися осічками конкурентів, скоротивши відставання від лідера "Шахтаря" до дев'яти очок і збільшивши відрив від "Металіста" до шести.