"Динамо" - "Барселона" - 1:2. До побачення, Європо!

Єрьоменко мчить за Хаві© daylife.com
Спорт 9 грудня, 2009, 23:38 5768 14
Київське "Динамо" зазнало поразки від "Барселони" і завершило європейський сезон.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 6-й тур

Київ. "Динамо" імені В. Лобановського
Арбітр: Ховард Уебб; асистенти: Майкл Малларкі, Деррен Кенн (всі - Англія)

ДИНАМО - БАРСЕЛОНА - 1:2

"Динамо": 1. Шовковський - 11. Єрьоменко, 3. Бетао, 25. Юссуф, 21. Маграо (36. Нінкович, 74) - 5. Вукоєвич, 17. Михалик, 44. Леандро Алмейда - 70. Ярмоленко, 10. Мілевський, 7. Шевченко

Запасні: 31. Богуш, 4. Гіоане, 8. Алієв, 20. Гусєв, 22. Кравець, 26. Несмачний

"Барселона": 1. Вальдес - 22. Абідаль, 5. Пуйоль, 3. Піке (4. Маркес, 88), 2. Дані Алвеш - 16. Сейду Кейта, 16. Бускетс, 6. Хаві - 8. Іньєста (17. Педро, 81), 9. Ібрагімович, 10. Мессі

Запасні: 13. Пінто, 11. Кркіч, 14. Анрі, 19. Максвелл, 24. Туре

1:0 Артем Мілевський, 1
1:1 Хаві Ернандез, 33
1:2 Лео Мессі, 85

ДИНАМО ВИЛІТАЄ З ЄВРОКУБКІВ

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+3 хв: пішла остання компенсована хвилина. Ібрагімович наносить потужний удар зі штрафного у ліву "дев'ятку" і Шовковський блискуче реагує

90+1 хв: Лео Мессі заробив дуже небезпечний штрафний. До воріт 18 метрів

90 хв: арбітр компенсував три хвилини

90 хв: Мессі віч-на-віч виходить з флангу, удар низом і Шовковський рятує

88 хв: замість Херарда Піке на поле вийшов Рафаель Маркес

88 хв: Шевченко в центрі поля в'їхав в ноги Мессі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Андрій Шевченко

85 хв: Бетао збив Мессі на підступах до карного майданчика. До воріт 26 метрів. Пробиває Мессі і 1:2. Блискучий удар в "дев'ятку"

81 хв: замість Андреса Іньєсти на поле вийшов кат українських команд Педріто Родрігес

80 хв: Хаві грубо в'їхав в ноги Нінковичу. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Хаві Ернандез

78 хв: Михалик у центрі поля по ногах врізав Кейта. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Тарас Михалик

77 хв: Ібрагімович грубо зіграв проти Алмейди, штовхнувши захисника. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Златан Ібрагімович

Володіння м'ячем: 23% на 77%

74 хв: замість Жерсона Маграо на полі з'явився Мілош Нінкович

74 хв: Шевченко зіграв на позиції правого захисника і дуже чітко відтіснив від м'яча Дані Алвеша

73 хв: захисники "Динамо" блокують удари Мессі та Дані Алвеша

70 хв: Іньєста вивів Мессі на ударну позицію і лише самовідданий підкат Алмейди рятує киян

68 хв: після розіграшу кутового динамівці неточно пробили по воротах Вальдеса

68 хв: Ярмоленко втік від Алвеса і подав на дальню штангу на Шеву, але захисник вибив м'яч на кутовий

Тим часом "Інтер" забив у ворота "Рубіна" другий м'яч. На 64-й хвилині відзначився Маріо Балотеллі. Отже, на цю хвилину "Динамо" проходить в Лігу Європи. Для того, щоб вийти й Лігу чемпіонів, треба перемагати "Барсу" з різницею у три м'ячі

63 хв: після розіграшу кутового Хаві забив м'яч у ворота "Динамо", але гол справедливо не був зарахований, оскільки кількома секундами раніше правила порушив Ібрагімович

62 хв: Дані Алвеш отримав пошкодження після зіткнення з Бетао

59 хв: Шева вийшов майже один на один, але замість того, щоб пробити по воротах, віддав на Маграо, який був у офсайді

55 хв: Вукоєвич в центрі поля грубо зіграв проти Сейду Кейта. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Огнен Вукоєвич

54 хв: Шева навішує на дальню штангую Алмейда класно пробив головою, однак м'яч пройшов поруч зі стійкою

54 хв: Мілевського збили на лівому фланзі біля володінь Вальдеса. Біля м'яча Шевченко та Маграо

53 хв: тепер уже іспанці масовано перейшли на нашу половину поля. Кияни вистояли

52 хв: Алмейда грубо зіграв в ногу Ібрагімовичу. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Леандро Алмейда

51-52 хв: динамівці закрили "Барсу" на їх половині поля, але до удару справа не дійшла

50 хв: класна контратака могла вийти у "Динамо", та Ярмоленко вирішив власноруч обіграти весь захист каталонців і динамівці втратили м'яч

46 хв: динамівці розпочали другий тайм з центра поля

45+2 хв: ПЕРЕРВА

45+1 хв: Шева вирішив пробити зі штрафного. Дуже невдало. М'яч навіть не долелів до карного майданчика

45 хв: Мілевський мав виводити Шевченка один на один, але Піке навмисно зіграв рукою. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Херард Піке

У динамівців в атаці нічого не виходить

"Інтер" - "Рубін". Італійці відкрили рахунок. На 31-й хвилині м'яч забив Самуель Ето'о

Чесно кажучи, гол в наші ворота назрівав

33 хв: 1:1. Динамівці окопалися у власному карному майданчику і прогавили Абідаля на правому фланзі. Ерік прострілив і Хаві випередивши захисників, відправив м'яч повз Шовковського

31 хв: контратака "Динамо". Маграо віддавав на Шевченка, однак захисник прочитав епізод і випередив нападника

30 хв: перший кутовий біля воріт "Барси". Маграо подав. Вальдес класно зіграв на виході і піймав м'яч

29 хв: Хаві подає у воротарський майданчик і Юссуф виносить м'яч

28 хв: Мессі обіграв двох захисників і пробив. Рикошет і кутовий

26 хв: Ібрагімович б'є з лінії карного майданчика. Точно в руки Шовковському

23 хв: Ібрагімович парашутиком накидував м'яч на Хаві, але епізод читає Шовковський і ловить сферу

21 хв: Дані Алвес наніс потужній удар з 20-ти метрів. Шовковський відбив у сторону. Добивав Ібрагімович ... точно в руки Шовковському

20 хв: після розіграшу кутового послідувала подача в карний майданчик і Шовковський блискуче зіграв на виході

19 хв: за останні п'ять хвилин каталонці повністю захопили ініціативу. Відсоток володіння м'ячем - 81 на 19 на користь "Барселони"

Каталонці хочуть завести м'яч у ворота. Динамівці вже неодноразово давали іспанцям бити здалеку, але гравці "Барси" намагаються розігравати атаки до вірного

13 хв: Ліонель Мессі втік на побачення з Шовковським і СаШо врятував ворота після удару аргентинця

12 хв: кутовий біля воріт "Динамо" і захисники вибили м'яч

Зміни у схемі киян: в центрі оборони діють Юссуф і Леандро Алмейда. Єременко праворуч, Бетао зліва. А Маграо грає в півзахисті

8 хв: Мілевський після передачі Ярмоленка ледве не втік на побачення з Вальдесом. Голкіпер прочитав момент і вчасно вийшов з воріт

БОРОТЬБА ЗА ПЛЕЙ-ОФФ. Зазначимо, що для того, щоб не залежати від матчу "Інтер" - "Рубін" київському "Динамо" треба перемагати з рахунком 2:0 або з різницею у три м'ячі.

Схоже, каталонці аж ніяк не очікували на такий початок. Іспанці нічого не можуть створити в атаці. Динамівці контролюють гру

1 хв: ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Шевченко пробив зі штрафного, і Вальдес не втримав м'яч у руках. Офіційний сайт УЄФА записав гол на Мілевського, який міг торкнутися м'яча головою

1 хв: Ярмоленка збили на підступах до карного майданчика зліва

21:45 стартовий свисток і каталонці розпочинають гру з центру поля

21:41 Команди вийшли на поле. Лунає гімн Ліги чемпіонів

21:30 До початку матчу залишилися лічені хвилини. На вулиці зараз -1. Моросить

Шевченко: вихід у Лігу Європи буде успіхом для "Динамо"

Тимощук добив "Ювентус" у Лізі чемпіонів

"Динамо" - "Барселона" - 1:2

Спорт 10 грудня, 2009, 14:19

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 14
  • ДПА64 ДПА64 10 грудня, 22:53 Згоден 0 Не згоден 0 Да Евгений читая Ваш комент-думаю, на каких делах воспитываем подрастающую молодежь? Как нам далеко до такого уровня руководителей футбола, за бугром намного проще, без заносчивости с душой к болельщику сами выходят и говорят да уважаемые мы не доработали ,мы провалили сезон, мы уходим, при этом просят извинить за недоделки. А у нас быдляги после проигрыша сборной ни одна сука до людей не вышла и даже не сказала что "шановнІ" мы такие-то вина наша, тренера и бездарного ффу вместе со всеми охламонами, мы умеем только Вас грабить и дурить, а ВЫ нам верьте, время придет наворуемся авось на шару что-то и выиграем. С таким подходом лохотронщики не примет нас не Европа не Мир, что на данный час и происходит со страной под названием УКРАИНА. Мы с таким воровским менталитетом никому не нужны. А пока не поменяем 2-3 поколения, смотришь может что-нибудь изменится......Жаль молодых людей которые верят разным обещаниям сурков, которых давно надо закрыть в клетки и отправить куда подальше... відповісти цитувати Дякуємоспам