"Динамо" - "Бешикташ" - 4:0. Турецький бар'єр пройдено

"Динамо" - "Бешикташ" - 4:0© AFP
Спорт 24 лютого, 2011, 23:56 5076 2
"Динамо" знову забило чотири м'ячі у ворота "Бешикташа" і впевнено крокує у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Київське "Динамо" розгромило "Бешикташ" і у Києві, та впевнено крокує у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Суперником диманівців буде англійський "Манчестер Сіті". Перша гра відбудеться 10 березня в Києві, гра-відповідь - за тиждень в Манчестері.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Матч-відповідь

Київ. "Динамо" імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Тоні Шапрон

ДИНАМО (Київ, Україна) - БЕШИКТАШ (Стамбул, Туреччина) - 4:0

Динамо: 1. Шовковський - 6. Попов, 44. Леандро Алмейда, 37. Юссуф, 2. Даніло Сілва,  - 9. Ярмоленко (36. Нінкович, 63), 5. Вукоєвич, 23. Єременко, 20. Гусєв - 7. Шевченко (49. Зозуля, 77), 10. Мілевський (22. Кравець, 69)

Бешикташ: 1. Рюшту Речбер - 3. Ісмаїл Кейбаші, 6. Сівок, 27. Феррарі (20. Ібрахім Тораман, 59), 9. Гільберт - 18. Неджип Уйсал, 55. Мехмет Ауреліо, 28. Ернст - 14. Гуті (26. Байрамоглу, 72) - 34. Угу Алмейда (11. Мерт Нобре, 58), 13. Бобо

1:0 Огнен Вукоєвич, 3
2:0 Андрій Ярмоленко, 55
3:0 Олег Гусєв, 63
4:0 Андрій Шевченко, 74

Попередження: Маттео Феррарі, 30; Мехмет Ауреліо, 53; Угу Алмейда, 57; Рома Зозуля, 83

ДИНАМО ВПЕВНЕНО ПРОЙШЛО ТУРЕЦЬКИЙ БАР'ЄР У 1/16 ФІНАЛУ ЛІГИ ЄВРОПИ І ТЕПЕР НА КИЯН ЧЕКАЄ АНГЛІЙСЬКИЙ МАНЧЕСТЕР СІТІ

90+2 хв: фінальний свисток Шапрона засвідчив впевнену перемогу киян. Загальний рахунок протистояння з "Байєром" - 8:1.

Радує, що динамівці не зупиняються на досягнутому, а грають у цікавий атакувальний футбол

83 хв: Зозуля отримав попередження, піддавшись на провокацію Ернста у центрі поля

Відзначу, що перший матч між "Динамо" і "Манчестер Сіті" відбудеться 10 березня у Києві, гра у відповідь - 17 березня в Манчестері.

77 хв: після заміни Шева підійшов до глядачів і подякував їм за підтримку

Шева забив 66 голів і лише на чотири м'ячі відстає від найкращого голеадора єврокубків Рауля

74 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Єременко віддав пас Шеві і той, знаходячись в оточенні чотирьох захисників, з 20-ти метрів точним низовим ударом поклав м'яч у лівий кут воріт

70 хв: Єременко вивів Кравця на ударну позицію. Однак Артем в дотик повертав м'яч Роману і захисник встиг вибити сферу на кутовий

68 хв: слаломний прохід Даніло Сілви завершився неточним ударом з 20-ти метрів

63 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Сильний удар Єременка прийняла на себе стійка. М'яч підхопив Нінкович і віддав ідеальну передачу на Гусєва і Олегу залишалось підставити ногу

58 хв: серія замін у складі гостей. Шустер вже розуміє, що шансів у його гравців немає

Трибуни женуть киян забивати третій гол

55 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Мілевський блискучим пасом вивів Ярмоленка на побачення з Рюшту Речбером. Нападник обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота

50 хв: Гуті відкотив м'яч під удар Алмейди. угу б'є у ближній кут, і Шовковський холоднокровно ловить м'яч

47 хв: Єременко красивою передачею з правого флангу знайшов Шевченка біля штрафного гостей. Андрій замешкався з ударом і захисник вибив м'яч

46 хв: обидві команди без замін розпочали другий тайм

45+2 хв: команди йдуть на перерву. Відпочинемо й ми

45 хв: слаломний прорив Попова увінчався неточною передачею на Шевченка. Відразу ж атака лівим флангом. Однак Леандро Алмейда віддав неточну передачу

40 хв: чергова контратака "Динамо". Мілевський віддав м'яч Гусєву і відкривався для зворотньої передачі, але захисник "прочитав" епізод, перехопивши м'яч

Відзначу, що Шевченко проводить 135-у гру у єврокубках. Шева забив 65 голів.

38 хв: Шева опинився на газоні після зіткнення з Неджипом. Отримавши медичну допомогу, Шева повернувся у гру

37 хв: кутовий біля воріт Шовковського. Гуті знайшов у штрафному голову Бобо, від якої м'яч полетів повз ворота

34 хв: затяжну атаку "Бешикташа" дальнім ударом завершав Ернст. Шовковський ловить м'яч

31 хв: біля м'яча Андрій Шевченко. Удар і м'яч приймає на себе стінка. Останнім часом у Шеви не йдуть удари зі штрафного

30 хв: Маттео Феррарі збив Мілевського на підступах до штрафного майданчика

27 хв: після навісу з правого флангу головою б'є Алмейда. Але Шовковський спокійно ловить м'яч

Протягом останніх п'яти хвилин турки подовгу контролюють м'яч у центрі поля. Без просування уперед

25 хв: перша небезпечна атака на ворота Шовковського, але пас Бобо на Алмейду був неточним

Відзначу, що у матчі "Манчестер Сіті" - "Аріс" рахунок вже 2:0 на користь англійців. Дублем вистрілив Едін Джеко. Ймовірно, англійці і зіграють проти "Динамо" у 1/8 фіналу Ліги Європи

13 хв: Гусєв прекрасним пасом знайшов на правому фланзі Ярмоленка. Однак прострільна передача Андрія на Мілевського виявилася безадресною

Повна територіальна перевага на стороні динамівців

8 хв: чергова контратака від "Динамо". Мілевський віддав м'яч направо на Гусєва, але Олег не зміг обіграти захисника у штрафному майданчику

4 хв: турки розіграли штрафний. Шовковський вдало зіграв на перехопленні і швидко ввів м'яч у гру. Гусєв віддав прекрасну передачу на Ярмоленка. Андрій дійшов до штрафного майданчика, але не став бити по воротах. Врешті-решт, захисник вибив м'яч

3 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Шевченка видряпав м'яч і віддав на Гусєва. Олега збив захисник, але м'яч відскочив до Вукоєвича і Огнен розстріляв ворота

Зазначу, що "Металіст" і в другому матчі програв "Баєру". Загальний рахунок протистояння 0:6.

1 хв: динамівці почали гру з центру поля

Відзначу, що попри морозну погоду (стовбчи термометра показує мінус 10) і пізній час на стадіоні майже немає вільних місць.

УЄФА відмовилась переносити матч "Динамо" - "Бешикташ"