"Динамо" Бухарест - "Ворскла" - 2:3. Європейське свято для Полтави

"Динамо" Бухарест - "Ворскла" - 2:3© vorskla.com.ua
Спорт 25 серпня, 2011, 19:44 4012
Дубль Баранника та влучний удар Янузі допоміг "Ворсклі" вийти в груповий турнір Ліги Європи.

Полтавська "Ворскла" вперше в історії вийшла у груповий турнір Ліги Європи.

У плей-офф раунді підопічні Миколи Павлова обіграли лідера чемпіонату Румунії бухарестське "Динамо" - 2:1 удома та 3:2 на виїзді.

Зазначимо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 26 серпня. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" і на сайті "Проспорт". Початок - о 14:00.

Ліга Європи. Плей-офф раунд

Матч-відповідь (Перший матч - 1:2)

Бухарест. Стадіон "Динамо".
Головний арбітр:
Сіріл Циммерманн (Швейцарія)

ДИНАМО (Бухарест, Румунія) - ВОРСКЛА (Полтава, Україна) - 2:3

Динамо: 34.Балгадряну, 2.Дьябат, 5.Коне, 7.Мунтяну, 15.Скарлатаке (6.Стойка, 46), 19.Ганя, 20.Бакай (29.Тукудян, 52), 22.Торже (17.Казаку, 84), 25.Данчулеску, 26.Рус, 30.Моці

Запасні: 1.Курке, 8.Петрашку, 14.Паун, 32.Мускат

Головний тренер: Лівіу Чеботаріу

Ворскла: 1.Долганський, 2.Матвєєв, 4.Даллку, 5.Краснопьоров, 9.Безус (77.Оберемко. 46), 10.Маркоскі, 11.Кривошеєнко, 27.Янузі (24.Баранник, 64), 33.Селін, 48.Чеснаков, 82.Ребенок (19.Громов, 82)

Фоли: 15 - 16

90+3 хв: ВОРСКЛА вперше в історії вийшла у груповий турнір ЛІГИ ЄВРОПИ

90 хв: ГГОООООООЛЛЛЛ! Тукудян скорочує рахунок

81 хв: Долганський витягнув удар Мунтяну після штрафного

78 хв: ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!! Баранник оформлює дубль!!!!! Олег після пасу Кривошеєнка вийшов один на один по місцю правого інсайду і пробив між ніг голкіперу "Динамо"

72 хв: ГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!! Баранник головою пробив точно в ціль після подачі Даллку!

62 хв: Браво Долганський! Голкіпер рятує "Ворсклу" після удару Руса

49 хв: знову штрафний на користь "Динамо". Торже пробив низом, Долганський на місці

45 хв: ГГГОООООООЛЛЛЛ!!! Румуни зрівнюють рахунок. Також зі стандарту. Торже потужно пробив метрів з 32-х. Долганський навіть не ворухнувся.

37 хв: ГГГГОООООООЛЛЛЛЛ!!! Селін заробив штрафний. Навісив у штрафний майданчик суперника, де Чеснаков виграв боротьбу у захисника і Янузі переправив м'яч у порожні ворота

26 хв: який момент у румунів! Торже сильно пробив зі штрафного. "Ворсклу" врятувала стійка

22 хв: певно спека таки впливає... + 40... динамівці скинули темпи, взяті з перших хвилин

12 хв: Маркоськи пробиває значно вище воріт Курке

11 хв: знову в атаці динамівці. Ганя пробив повз ворота

10 хв: намагався пробити по воротах Габріель Торже, але влучив у захисника "Ворскли"

4 хв: небезпечний штрафний біля воріт Долганського завершився, на щастя полтавчан, невдалим ударом