"Динамо" дізналося першого суперника в Лізі чемпіонів

"Динамо" дізналося першого суперника в ЛЧ
Спорт 16 липня, 2010, 13:22 2629 2
Додати до обраного
Першим суперником на шляху "Динамо" до групового турніру ЛЧ стане дебютант головного футбольного турніру Європи - команда "Гент" із Бельгії.

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" зіграє з бельгійським "Гентом".

Такими є результати жеребкування, що відбулося у п'ятницю, 16 липня, у швейцарському Ньоні.

Перший матч із бельгійцями "Динамо" зіграє вдома 27 або 28 липня, другий - на виїзді 3 або 4 серпня. Точні дати будуть названі пізніше.

Суперник "Динамо", команда "Гент", минулого сезону посіла друге місце в чемпіонаті Бельгії та виграла національний кубок. У той же час, бельгійці вважалися одним із найприйнятніших суперників для киян, адже окрім них "Динамо" могло зіграти також із шотландським "Селтіком", грецьким ПАОКом, швейцарським "Янг Бойз" і румунською "Унірею". Бельгійці, крім того, не мають досвіду виступів у Лізі чемпіонів.

Загалом, у третьому відбірковому раунді в боротьбу вступлять 13 клубів, які розділені на два потоки: "Шлях чемпіонів" і "Шлях нечемпіонів". Команди з різних потоків у кваліфікації зустрітися не можуть.

Окрім "Динамо", шляхом нечемпіонів кваліфікуватимуться пітерський "Зеніт", "Аякс", "Селтік", а також "Уніря". З 13 команд, які почнуть виступи з третього відбіркового раунду.

Шляхом чемпіонів підуть тільки три клуби: швейцарський "Базель", бельгійський "Андерлехт" і данський "Копенгаген". У жеребкуванні також візьмуть участь 34 команди, що зараз виступають у другому відбірковому раунді. Переможці цих пар, які зіграють в наступній стадії, визначаться 20/21 липня.

Учасники третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА - "Шлях нечемпіонів"

"Уніря", Румунія - "Зеніт", Росія

"Аякс", Нідерланди - ПАОК, Греція

"Янг Бойз", Швейцарія - "Ференбахче", Туреччина

"Динамо" Київ - "Гент", Бельгія

"Брага", Португалія - "Селтік", Шотландія

Учасники третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА - "Шлях чемпіонів"

Група 1, матчі 27/28 липня і 3/4 серпня

"Металургс" Лієпая/"Спарта" - "Інтер" Баку/ "Лех"

"Актобе"/Олімпі" - "Хапоель"/Железнічар"

"Шеріф"/ "Динамо" Т - "Динамо" З/"Копер"

"Літекс"/"Рудар" - "Біркіркара"/ "Жиліна"

"Левадія"/ "Дебрецен" - "Базель" (Швейцарія)

Група 2, матчі 27/28 липня і 3/4 серпня

АІК/"Женесс" - "Лінфілд"/"Русенборг"

"Партизан"/"Пюнік" - "Екранас"/ХІК

БАТЕ/"Хабнарфьордюр" - "Копенгаген" (Данія)

"Богеміан"/ТНС - "Андерлехт" (Бельгія)

"Омонія"/"Ренова" - "Зальцбург"/"Торсхавн".

Читайте також:

Ліга чемпіонів: усі результати перших матчів кваліфікації

Шовковський: ніколи не одягну футболку "Шахтаря"

Шевченко: вся команда винна в тому, що сталося у грі з "Оболонню"

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами football.ua / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 16 липня, 2010, 13:22 2629 2
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 2
Вибір редакції