"Динамо" ганебно вилетіло з Ліги чемпіонів Спорт 3 серпня, 21:06
Казанський "Рубін" виявився неприступною фортецею для футболістів київського "Динамо".

Київське "Динамо" другий рік поспіль не може пробитися у груповий етап Ліги чемпіонів. У третьому кваліфай-раунді динамівці двічі поступилися "Рубіну" - 0:2 у Києві і 1:2 у Казані.

Голи у ворота Шовковського забили Володимир Дядюн на 19-й хвилині і Олександр Медведєв на 87-й хвилині.

Динамівці вдалося забити перший гол у дуелі з росіянами лиш на другій компенсованій хвилині - відзначився Олег Гусєв.

"Динамо" знову розчарувало своєю грою. Не було високих швидкостей, бракувало точних передач, не вистачало ударів по воротах.

Звісно, моменти біля воріт Рижикова створювалися, але удари були або неточними, або м'яч летів у руки воротарю, або ж гравці атаки не знали, що робити з м'ячем.

Натомість "Рубін" свої моменти реалізував. Так на 19-й хвилині Даніло Сілва обрізався в центрі поля, Касаєв підхопив м'яч і завдав сильний удар. Шовковський відбив м'яч перед собою, однак Дядюн випередив Юссуфа і відправив м'яч у сітку.

А за три хвилини до кінця матчу "Рубін" швидко розіграв штрафний удар. Нобоа з правого флангу прострілив на ближню стійку, де Медведєв, випередивши Діакате, відправив м'яч у сітку.

1:4 - такий підсумок протистояння "Динамо" і "Рубіна" за сумою двох зустрічей. Ганебно, проте справедливо.

Тим не менше, євросезон для "Динамо" не завершено. Кияни будуть грати у Лізі Європи. 5 серпня динамівці дізнаються суперника, у протистоянні з яким виборюватимуть путівку у груповий етап Ліги Європи.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфай-раунд

Матч-відповідь

Казань. Стадіон "Центральний"
Головний арбітр: Ерік Брамхаар (Нідерланди)

РУБІН (Казань, Росія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 2:1

Рубін: 1.Рижиков, 27.Боккетті, 76.Шаронов (к), 19.Калєшин, 15.Кісляк, 16.Нобоа (11.Лебеденко, 90), 66.Натхо, 67.Квірквелія, 10.Касаєв (9.Нємов, 73), 61.Караденіз, 25.Дядюн (26.Медведєв, 81)

Запаспі: 68.Волкотруб, 14.Чала, 63.Джалілов, 65.Жестоков

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва (7.Шевченко, 63), 37.Юссуф, 15.Діакате, 6.Попов - 5.Вукоєвич - 9.Ярмоленко, 25.Аруна (19.Гармаш, 46), 20.Гусєв, 23.Єременко - 11.Ідейє

Запасні: 35.Коваль, 3.Бетао, 8.Алієв, 22.Кравець, 36.Нінкович

1:0 Володимир Дядюн, 19 (Шовковський відбив удар Касаєва перед собою і Дядюн відправив м'яч у сітку)

2:0 Олександр Медведєв, 87 (господарі швидко розіграли штрафний удар. Нобоа з правого флангу прострілив і Медведєв пробив у ближній кут)

2:1 Олег Гусєв, 90+2 (Олег завдав класного удару в ближній кут і м'яч рикошетом від стійки влетів у ворота)

Попередження: Аруна Лукман, 14; Огнєн Вукоєвич, 40; Даніло Сілва, 44; Сальваторе Боккетті, 48; Андрій Ярмоленко, 84

Статистика матчу

Удари в площину воріт: 6 (3) - 5 (1)
Удари повз ворота: 5 (1) - 8 (2)
Кутові: 5 (0) - 7 (4)
Фоли: 13 (7) - 20 (15)

Воротар "Барселони" пропустив гол від дельфіна (відео)

Луческу вибачився перед жінкою-арбітром

"Рубін" - "Динамо" - 2:1. Відеоаналіз матчу

Спорт 3 серпня, 2011, 22:35

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 3 серпня, 2011, 21:06 7882 35
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 35
  • Андрій Андрій 3 серпня, 21:20 Згоден 24 Не згоден 0 Як в анекдоті .Знову киянам не пощастило , добра погода, відмінний газон ,круглий мяч і підтримка глядачів.Вони при таких умовах грати не можуть.Тому і програли.А взагалі цим дебілам із Динамо не місце в європейському футболі. відповісти цитувати Дякуємоспам