"Динамо" громить "Дніпро" (відео)

Мілевський забиває у другому матчі поспіль© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 28 серпня, 2011, 18:30 2350 1
Горан Попов. Артем Мілевський і Андрій Ярмоленко розписалися у воротах "Дніпра" у першому таймі.

У центральному матчі 8-го туру Прем'єр-ліги "Дніпро" приймає "Динамо". Після першого тайму рахунок 0:3 на користь киян.

ДНІПРО - ДИНАМО - 0:4. ОГЛЯД МАТЧУ

Динамівці відкрили рахунок на 24-й хвилині. Після розіграшу кутового відзначився Горан Попов.

За хвилину Алієв вивів Мілевського один на один з Лаштувкою і Артем подвоїв перевагу гостей.

А перед свистком на перерву кияни організували швидку контратаку, яку завершив Ярмоленко.

Гол Попова

Гол Мілевського

Гол Ярмоленка

Нагадаємо, що "Динамо" вийшло у груповий турнір Ліги Європи, де суперниками киян будуть турецький "Бешикташ", англійський "Сток Сіті" та ізраїльський "Маккабі" (Тель-Авів).

А "Дніпро" вилетів з єврокубків, поступившись англійському "Фулхему" у плей-офф раунді Ліги Європи.

Київське "Динамо" націлилось на турецького Мессі (відео)