"Динамо" громить "Таврію" з тенісним рахунком

"Динамо" - "Таврія" - 6:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 26 липня, 2009, 08:59 1377
Київське "Динамо" розгромило "Таврію" у другому турі Прем'єр-ліги.

Київське "Динамо" одержало другу поспіль розгромну перемогу в Прем'єр-лізі.

25 липня підопічні Валерія Газзаєва приймали на своєму полі "Таврію". Матч розпочався з атак динамівців. А вже на 10-й хвилині кияни відкрили рахунок - Гусєв підхопив м'яч, вискочив один на один з голкіпером і холоднокровно перекинув стража воріт.

На 17-й хвилині оборона гостей знову дала збій. Нінкович зробив вивірену передачу на Мілевського, який у свою чергу спокійно переграв голкіпера.

Пропустивши другий м'яч, сімферопільці помітно здали, та й притиснулися до своїх воріт. На 39-й хвилині Ель Каддурі виконав прострільну передачу на Гусєва, який у свою чергу з шести метрів просто розстріляв ворота суперника, не залишивши ні найменшого шансу голкіперу.

У другому таймі "побиття" "Таврії" продовжилося. Всього через три хвилини після відновлення матчу рахунок став вже зовсім непристойним. Гусєв прорвався по брівці і видав точну передачу на Корреа, який опинився на самоті у карному майданчику, чим і скористався, відправивши сферу в сітку воріт.

Після чергового гола футболісти обох команд просто перейшли на ходьбу і стали чекати фінального свистка, однак до кінця зустрічі гостям все-таки довелося ще починати з центру поля. Капітан киян, Мілевський, увірвався в карний майданчик з лівого флангу, обіграв трьох захисників і простілив на Ярмоленка. Андрію залишалося тільки ногу підставити - 5:0.

На 90-й хвилині Гільєрме поставив фінальну крапку в матчі. Бразилець змістився з лівого флангу, посадив на п'яту точку захисника і закрутив м'яч в дальній кут воріт. Голкіпер хоч і відчайдушно стрибнув, але до м'яча не дотягнувся.

Фінальний свисток зафіксував блискучу перемогу господарів поля з рахунком 6:0. А якщо заглянути в таблицю, то можна побачити, що всього за два матчі підопічні Валерія Газзаєва встигли забити одинадцять м'ячів, при цьому залишивши свої ворота в недоторканності. Прекрасний дебют для Валерія Газзаєва.