Битва між "Динамо" і "Шахтарем" закінчилася мирно Спорт 24 вересня, 21:54
Колишній голкіпер "Динамо" Рибка приніс "Шахтарю" очко у Києві, ставши одним з головних героїв матчу.

Динамо - Шахтар (24 вересня)_1
shakhtar.com
Битва у Києві закінчилася мирно
Всеукраїнське дербі між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" не виявило переможця. Гра на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського закінчилася з рахунком 0:0.

Матч почався з атак киян, але рахунок могли відкривати гості. На 10-й хвилині після удару Луїса Адріано м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Це був чи не єдиний момент "гірників" у першому таймі. В той же час, кожна друга атака "Динамо" створювала чимало проблем обороні суперника. На 15-й хвилині в результаті помилки Чигринського м'яч опинився у Брауна Ідейє. Нігерієць проскочив повз Ракицького, вирвався сам на сам з Рибкою і намагався поцілити у дальній кут. Однак м'яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки.

Через кілька хвилин Горан Попов небезпечно пробивав головою. М'яч просвистів над поперечиною. А на 29-й хвилині Ярмоленко з вигідної позиції пробив головою вище воріт, замикаючи навісну передачу Даніло Сілви.

А на 31-й і 33-й хвилинах динамівці не реалізували 100-відсоткові моменти - донеччан знову врятував Рибка, між іншим колишній воротар "Динамо". Спершу Сашко воротар відбив складний удар Ідейє 14-ти метрів. А згодом парирував удар Шевченка головою.

А під кінець тайму Алієв з вигідної позиції запустив м'яч "по горобцях".

ВІДЕООГЛЯД ПЕРШОГО ТАЙМУ

Початок другого тайму запам'ятався численними єдиноборствами, втратами м'яча і дрібними порушеннями правил.

Але згодом "Динамо" повернуло собі ініціативу і почало створювати нові загрози біля воріт Рибки. На 57-й хвилині Шевченко увірвався в штрафний майданчик і сильно пробив, але Рибка перевів м'яч на кутовий. Після розіграшу корнера м'яч потрапив до Дениса Гармаша. Півзахисник завдав красивого удару з 23-х метрів у праву дев'ятку, але на допомогу гостям прийшла стійка.

На 67-й хвилині міг забивати Гусєв, але після його удару м'яч пролетів поруч зі стійкою.

А за три хвилини трапився найскандальніший епізод матчу. Тейшейра вискочив один на один з Шовковським, але СаШо, відважно кинувшись в ноги бразильцю, випередив його. Віктор Швецов спершу вказав на 11-метрову позначку, але після того, як лайнсмен просигналізував йому, що першим на м'ячі був Шовковський, одесит скасував рішення про призначення пенальті. Це рішення арбітра призвело до невеликої штовханини між футболістами (ВІДЕО).

На 71-й хвилині "Шахтар" створив свій останній небезпечний момент у матчі. Срна обіграв на правому фланзі Ярмоленка і навісив на Вілліана. Бразилець пробив зльоту, але Шовковський парирував цей небезпечний удар.

У заключному відрізку гри динамівці спробували вирвати перемогу, але більше не створили небезпечних моментів біля воріт Рибки.

0:0 - у чемпіонаті двовладдя "Шахтаря" та "Динамо" продовжується. Але тепер до них наблизився "Металіст". Харків'яни відстають від киян і донеччан на два пункти.

Відзначу, що у середу "Шахтар" зіграє матч другого туру Ліги чемпіонів проти кіпрського АПОЕЛа. А "Динамо" у четвер гратиме в Тель-Авіві матч другого туру Ліги Європи проти "Маккабі".

Трансляції обох матчів пройдуть на телеканалі "1+1" та сайті "Проспорт".

Прем'єр-ліга. 11-й тур

Київ. Стадіон "Динамо" імені Лобановського
Головний арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк - 0:0

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 6.Попов, 7.Шевченко, 8.Алієв (20.Гусєв, 46'), 9.Ярмоленко, 11.Ідейє (36.Нінкович, 86), 19.Гармаш (17.Михалик, 77), 34.Хачеріді

Запасні: 35.Коваль, 25.Аруна, 37.Юссуф, 99.Дуду

Шахтар: 25.Рибка, 3.Хюбшман, 9.Луїс Адріано (17.Селезньов, 82), 10.Вілліан, 11.Едуардо (20.Дуглас Коста, 58), 13.Шевчук, 22.Мхітарян, 27.Чигринський, 29.Алекс Тейшейра, 33.Срна (к), 44.Ракицький

Запасні: 30.П'ятов, 8.Жадсон, 14.Кобін, 15.Степаненко, 36.Чижов

Попередження: Луїс Адріано, 14' (груба гра); Огнен Вукоєвич, 30' (симуляція); Євген Хачеріді, 33' (розмови з арбітром); Генріх Мхітарян, 56' (груба гра); Алекс Тейшейра, 72' (неспротивна поведінка); Горан Попов, 72' (неспортивна поведінка); Томаш Хюбшман, 75' (груба гра); Даріо Срна, 77' (розмови з арбітром); Євген Селезньов, 90' (груба гра); Тарас Михалик, 90+1' (груба гра)