"Динамо" - "Карпати" - 1:1. Героїчна нічия для львів'ян

Класний гол Нінковича приніс "Динамо" лише нічию© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 31 жовтня, 2009, 22:25 3098 6
Матч між київським "Динамо" та львівськими "Карпатами" завершився внічию.

В останній місяць все складніше і складніше київському "Динамо" домагатися позитивного результату. Три з половиною місяці турнірної дистанції, високі емоційні та фізичні навантаження, серія важких матчів...

У 12-му турі Прем'єр-ліги "Динамо" приймало "Карпати".

Львів'яни відкрили рахунок вже шостій хвилині - Зеньов реалізував вихід один на один з Богушем.

Динамівці відреагували миттєво, замкнувши львів'ян на своїй половині поля. Безліч небезпечних моментів у першому таймі не принесли результат. Господарям бракувало точного завершального удару, плюс чудово грав голкіпер Тлумак.

У другому таймі динамівці ще більше посилили тиск на ворота суперника. На 60-й хвилині Нінкович чудовим ударом з 22-х метрів відправив м'яч точно в "дев'ятку".

Хто знає, як склалася б зустріч, реалізуй незадовго до цього Кузнєцов небезпечний вихід на ворота в ході разючої контратаки "Карпат". Виручив Богуш, перевівши м'яч на кутовий.

Не дуже помітним в цей вечір був Артем Мілевський. У другому таймі в Артема був хороший момент, але з десяти метрів удар у форварда не вийшов. На останній хвилині зустрічі вивести "Динамо" вперед міг Хачеріді. Височенний захисник відгукнувся на подачу з кутового, і, вигравши боротьбу у опікунів, головою пробив поруч зі штангою.

Не допомогли динамівцям двоє молодих нападаючих - Роман Зозуля і Артем Кравець - випущені тренером на фінальний штурм воріт "Карпат". У підсумку нічия - 1:1.

"Динамо" другий раз у чемпіонаті втрачає очки і в разі успіху "Шахтаря" в матчі з "Чорноморцем" розрив між двома лідерами скоротиться до 4-х очок.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 12-й тур

Київ, стадіон "Динамо" ім. Валерія Лобановського
Арбітр: Євген Геренда (Калуш)

ДИНАМО - КАРПАТИ - 1:1 (0:1)

Динамо: 31.Богуш, 3.Бетао, 4.Гіоане (22.Кравець, 85), 7.Шевченко, 10.Мілевський - кап (49.Зозуля, 70), 11.Єрьоменко, 17.Михалик, 20. Гусєв, 34.Хачеріді, 35.Гармаш (36.Нінкович, 46), 44.Алмейда

Карпати: 22.Тлумак - кап, 4.Мілошевіч, 5.Тубіч, 8.Ощіпко, 9.Кожанов (80.Батіста, 84), 11.Зеньов (18.Кополовець, 67; 33.Тарасенко, 88), 15.Петрівський, 16.Худоб'як, 17.Голодюк, 25.Ткачук, 79.Кузнєцов

0:1 Сергій Зеньов, 6
1:1 Мілош Нінкович, 60

Попереджені: Бетао, 79; Шевченко, 90 +1

"Інтер" прилетить в Київ за два дні до матчу з "Динамо"

Селюк: "Динамо" займе останнє місце у групі

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 6
  • Kartofan Kartofan 2 листопада, 12:20 Згоден 0 Не згоден 0 На рахунок Мілевського,то він останнім часом не те що з 10,а й з метра в порожні ворота не може попасти!!!!!Треба його на банку нехай відпочине!!!!!З Інтером буде важко,але бажаю їм перемоги!!!!! відповісти цитувати Дякуємоспам