"Динамо" - "Манчестер Сіті" - 2:0. Кияни б'ють "мільйонерів"

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над "Манчестер Сіті" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершено матч "Динамо" - "Манчестер Cіті" в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи.

Підопічні Юрія Сьоміна впевнено перемогли найбагатшу команду світу, у складі якої грають багато зірок світового футболу.

Ліга Європи. 1/8 фіналу

Перший матч

22:05. Київ. Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського

Головний арбітр: Флоріан Майєр (Німеччина)

ДИНАМО (Київ, Україна) - МАНЧЕСТЕР СІТІ (Англія) - 2:0

Динамо: 1. Шовковський - 6. Попов, 37. Юссуф, 34. Хачеріді, 2. Даніло Сілва - 9. Ярмоленко, 23. Єременко, 5. Вукоєвич, 20. Гусєв - 10. Мілевський, 7. Шевченко (36. Нінкович, 88)

Запасні: 35. Коваль - 3. Бетао, 19. Гармаш, 22. Кравець, 44. Леандро Алмейда, 77. Гільєрме

МС: 25. Харт - 5. Сабалета, 19. Лескотт, 4. Компані, 2. Річардс - 13. Коларов (8. Райт-Філліпс, 82), 18. Баррі, 42. Яя Туре - 21. Давид Сільва, 10. Джеко, 45. Балотеллі (32. Тевес, 57)

Сьомін: ми зіграли проти "МанСіті" в агресивний футбол

ДИНАМО ЗРОБИЛО ГАРНИЙ ЗАДІЛ ПЕРЕД ГРОЮ У МАНЧЕСТЕРІ!!!

90+4 хв: фінальний свисток

У заключні хвилини динамівці повністю контролювали гру

90+2 хв: Мілевський відкотив під удар Нінковичу. Мілош з 25-ти метрів б'є низом у кут воріт, однак Харт реагує на його удар

90 хв: арбітр компенсував три хвилини

89 хв: відмінна контратака "Динамо". Мілевський віддав блискучу передачу на Гусєва. Олег сильно б'є з 10-ти метрів, але Харт відбиває на кутовий

88 хв: Шевченко йде з поля. Замість нього вийшов Мілош Нінкович

87 хв: Давид Сільва наносит удар після пасу Джеко. Захисник заблокував м'яч

84 хв: Гусєв прорвався по центру у штрафний майданчик і пробив у боротьбі з захисником. М'яч після невеликого рикошету опинився в руках Харта

82 хв: друга заміна у складі гостей. Шон Райт-Філліпс вийшов замість Коларова

78 хв: з 18-ти метрів б'є Тевес. Шовковський ловить м'яч

77 хв: ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

З правого флангу Шева навісив у штрафний майданчик на Мілевського. Артем головою переправив м'яч у центр, куди примчав Гусєв. Олег випередив захисника, підробив м'яч і ударом зльоту поцілив у дев'ятку - 2:0! Браво, Олег!!!

З кожною хвилиною гості збільшують оберти і біля воріт Шовковського стає дедалі спекотніше

71 хв: Тевес вже готувався розстріляти ворота Шовковського, але Шева зняв м'яч з ноги аргентинця. Сабалета підхопили м'яч і пробивав у напрямку воріт. Давид Сільва підставив ногу і м'яч пролетів поруч зі стійкою. Найнебезпечніший момент біля воріт Шовковського

69 хв: Лескотт б'є з лінії штрафного майданчика і Шовковський намертво ловить м'яч

68 хв: ще один кутовий біля воріт "Динамо". І знову наш захист виносит м'яч в поле

66 хв: Гусєв увірвався у штрафний майданчик справа, але задалеко відпустив м'яч, який став легкою здобиччю Харта

62 хв: у штрафному майданчику гостей Ярмоленко віддав точну передачу на Мілевського. Артем пробив між ніг захиснику, але Харт бачив момент удару і спокійно накрив м'яч

60 хв: могла вийти цікава контратака у киян, але Шевченко віддав неточну передачу на Мілевського

59 хв: багатоходівка гостей завершилась сильним низовим ударом Туре. Шовковський кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

57 хв: Карлос Тевес вийшов на поле замість Маріо Балотеллі

Манчіні готується кинути в бій свою головну зірку Карлоса Тевеса

53 хв: у штрафному майданчику киян Балотеллі грубо зіграв проти Юссуфа

50 хв: Давид Сільва обіграв захисника і з лівого кута штрафного майданчика закручував м'яч у дальню  дев'ятку. Хачеріді головою вибив сферу на кутовий

49 хв: Мілевський, знаходячись перед штрафним майданчиком, віддав ідеальну передачу на Шевченка. Андрій сходу вистрілив, але м'яч полетів набагато вище воріт

48 хв: Гусєв перехопив м'яч в центрі поля і намагався сам пройти всю оборону гостей. Двох захисників обіграв, але Лескотт відтіснив Олега від м'яча

46 хв: динамівці розіграли м'яч

Фоли: 9 - 7

З середини першого тайму "Динамо" володіє беззаперечною перевагою. Гості пропускають багато контратак. При цьому Шовковський вступав у гру лічені рази

45+1 хв: перерва

45+1 хв: чергова атака "Динамо". Шева входить у штрафний майданчик зліва і віддає передачу на Єременка. Роман не дотягується до м'яча, але його підбирає Мілевський. Артем пробиває з 20-ти метрів. Вище воріт

45 хв: Мілевський перед штрафним майданчиком віддав пас на Гусєва. Олег обіграв захисника і цілився у ближній кут. М'яч пройшов поруч зі стійкою

44 хв: Єременко навісив справа у штрафний. Шева приймає м'яч і б'є зльоту. Його удар блокують

42 хв: Давид Сільва навісив зліва у штрафний майданчик. Балотетті високо підстрибнув, але не дістав м'яч

39 хв: після розіграшу кутового Шева пробивав з 14-ти метрів. Вище воріт

38 хв: Шева красиво обігрався з Мілевським, вийшов на ударну позицію, але його удар заблокував захисник

33 хв: Єременко віддав точну передачу у штрафний майданчик гостей на Мілевського. Компані зачепив ногу Артема, однак Майєр не побачив цей епізод, не призначивши 11-метровий

31 хв: черговий кутовий біля воріт "Динамо". Балотеллі подав і захисники винесли м'яч

30 хв: після подачі кутового гостей кияни організували швидку контратаку, але Єременко віддав зайвий пас на Ярмоленка. Гості встигли повернутися у захист не дали розвитку атаці

Шева забив свій 67-й гол у єврокубках. До Рауля залишилось три м'ячі

27 хв: гості виконали два штрафних удари з середньої дистанції. До Шовковського м'яч не доходив

25 хв: ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Ярмоленко навісив з лівого флангу, Шевченко випередив Харта і переправив м'яч у сітку - 1:0

24 хв: Гусєв обігрався з Мілевським і потужно пробив з 18-ти метрів. Захисник блокував удар

Вже завершились чотири матчі 1/8 фіналу. ЦСКА удома програв Порту - 0:1. ПСВ і Рейнджерс зіграли у "суху" нічию. "Вільярреал" здобув вольову перемогу над "Байєром" у Леверкузені - 3:2. І "Спортинг Брага" удома переграла "Ліверпуль" - 1:0.

20 хв: Попов навісив з ліфого флангу. Мілевський був готовий бити по воротах, але його випередив захисник, вибивши м'яч в поле

19 хв: гості заробили небезпечний стандарт біля воріт "Динамо". Коларов б'є і Шовковський спокійно ловить м'яч

З перших хвилин команди приділяють багато уваги оборонним діям. В атаці цікавіше діють англійці

12 хв: Шева дійшов майже до лицьової лінії і прострілив на Мілевського, але захисники не дозволили Артему прийняти м'яч

10 хв: Давид Сільва віддав розрізну передачу на хід Річардсу і Шовковський, кинувшись в ноги гравцю "МанСіті", нейтралізував загрозу

8 хв: Ярмоленко навісив у штрафний майданчик, де Мілевський програв верхову дуель захиснику

6 хв: правий захисник гостей Річардс виходив один на один, але лайнсмен зафіксував офсайд

3 хв: перший удар завдали динамівці. Мілевський пробив з 20-ти метрів. Слабо і неточно

2 хв: гості заробили перший кутовий, після розіграшу якого Балотеллі пробив зльоту. М'яч пролетів над поперечиною

1 хв: гості розпочали матч з центру поля

22:04. капітани команд обмінялися клубною арбибутикою і за хвилину Флоріан Майєр дасть стартовий свисток

22:01. На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, незважаючи на холодну погоду, сьогодні аншлаг

Ярмоленко: ми зобов'язані проходити "Манчестер Сіті"

Мілевський: наш козир проти "Манчестер Сіті" - це клас

Ахметов щиро побажав "Динамо" пройти "Манчестер Сіті"