"Динамо" перемагає "Металіст" Спорт 12 березня, 20:55
"Динамо" і "Металіст" провели першу частину двобою в 1/8 фіналу Кубка УЄФА. Мінімальну перемогу здобули кияни.

КУБОК УЄФА. 1/8 ФІНАЛУ. Перший матч

19:00 Київ. "Динамо" імені В.В. Лобановського
Арбітр: Майк Райлі; асистенти: Мо Матадар, Філіп Шарп (всі - Англія)

ДИНАМО Київ 1 - 0 МЕТАЛІСТ Харків

"Динамо": 31.Богуш, 3.Бетао, 5.Вукоєвіч, 6.Сабліч, 7.Корреа, 8.Аліев, 11.Єрьоменко, 17.Михалик - кап, 22.Кравець, 25.Мілевський, 36.Нінковіч
"Металіст": 29.Горяїнов - кап, 6.Ганцарчік, 7.Валяев, 8.Едмар, 9.Слюсар, 11.Олійнік, 22.Обрадовіч, 27.Майдана, 30.Папа Гуйє, 32.Асеведо, 50.Жажа Коельйо

1:0 Огнен Вукоєвич, 55

ДИНАМО ПЕРЕГРАЄ МЕТАЛІСТ З МІНІМАЛЬНИМ РАХУНКОМ І ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ В ХАРКІВ, МАЮЧИ МІНІМАЛЬНУ ПЕРЕВАГУ

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+3 хв: Мілевський втік від Ганцарчіка на правому фланзі і виконав подачу на даьню штангу, але Майдана випередив Гіоане
90+1 хв: заміна у складі "Динамо". Замість Нінковича вийшов Карлос Корреа
90 хв:  НЕБЕЗПЕЧНО! Гусєв увірвався в карний майданчик з правого флангу, відпасував в центр на Мілевського і Артем пробив у ближній кут, але Горяінов блискуче зреагував і перевів на кутовий
85 хв: заміна у складі "Динамо". Замість Артема Кравця вийшов Олег Гусєв
81 хв: груба помилка Райлі. Богуш збив Березовчука за карним майданчиком, проте свисток арбітра промовчав
80 хв: Валяєв класною передачею з глибини поля вивів Девіча один на один, але форвард опинився в офсайді
77 хв: Ганцарчік зірвав контратаку "Динамо". ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Северин Ганцарчик
77 хв: Ганцарчік закинув м'яч із лівого флангу на голову Слюсару і той спробував скинути круглого на Едмара, але Богуш в останній момент випередив бразильця
72 хв: Коельйо на швидкості увірвався в карний майданчик обіграв двох захисників і впав на газон після зіткнення з Михаликом, але арбітр пенальті не дав, а показав жовту за симуляцію. ДУЖЕ СПОРНИЙ МОМЕНТ. як мімімум руками форварда притримували. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Жажа Коельйо
70 хв: Алієв знову намагався закрутити м'яч в ворота. Неточно
69 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! мяч після удара Алієва летів точнісінько в "девятку", але Горяїнов в неймовірному стрибку врятував ворота
66 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Алієв з кутового закрутив м'яч під перекладину, але блискуче зреагував Горяінов, врятувавши ворота від "сухого листа"!
64 хв: Ганцарчик класно закинув м'яч з глибини поля в напрямку Девіча, але Богуш вибіг з воріт і забрав м'яч
61 хв: Березовчук грубо сфолив на Мілевському в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Андрій Березовчук
59 хв: друга заміна у складі гостей. Марко Девіч замінив Дениса Олійника
57 хв: Вукоєвіч в центрі поля сфолив на Коельйо. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Огнен Вукоєвич
55 хв: після подачі з кутового Вукоєвич влучно пробив головою з лінії воротарської
53 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Алієв виконав подачу зі штрафного і Кравець пробив головою з лінії воротарської, але послав м'яч поруч зі штангою!
50 хв: Мілевський класно пропустив м'яч на Кравця і той майже вийшов один на один, але замешкався і програв єдиноборство Ганцарчіку
49 хв: Едмар грубо сфолив в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Едмар
47 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Коельйо обігрався з Едмаром і увійшов в карний майданчик. бразилець пробив з п'яти метрів з гострого кута. М'яч розминувся з дальньою штангою
46 хв: у складі "Металіста" в перерві проведено заміну. Замість Вальтера Асеведо вийшов Андрій Березовчук
46 хв: розпочався другий тайм. Кияни розвели м'яч в центрі поля

45+1 хв: перерва
45 хв: Алієв виконав подачу зі штрафного і м'яч після рикошету від Ганцарчіка прилетів точно на голову Саблічу, але хорват з кута воротарської пробив вище воріт
43 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Алієв сильно пробив зі штрафного ліву "шістку", але блискуче зреагував Горяінов і кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий
42 хв: на підступах до карного майданчика грубо сфолив Валяєв, однак арбітр чомусь подумав що фолив Асеведо. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Вальтер Асеведо
39 хв: Денис Олійник в центрі поля грубо сфолив на Корреа. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Денис Олійник
38 хв: Єременко навісив з лівого флангу і Корреа зважився на удар зльоту з правого краю карного майданчика. Дуже неточно
36 хв: захисники забул Кравця на лівому фланзі. Артем пробив з лінії карного майданчика. Неточно
33 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Після удару Корреа м'яч просвистів поруч зі штангою
28 хв: Алієв виконав гостру подачу в воротарську і Вукоєвіч впав на газон в обіймах Слюсара. Кияни кинулись до арбітра, але Райлі не ставить пенальті
28 хв: Алієв на швидкості увірвався в карний майданчик з лівого флангу, але Майдана у відмінному підкаті вибив м'яч на кутовий
25 хв: розбігається Алієв. Удар і м'яч від стінки пішов на кутовий. Після розіграша кутового сходу пробивав Нінкович. Поруч зі стійкою
25 хв: Мілевського збили в метрах 20 до воріт. небезпечний штрафний удар.

Поки впевнено тримається "Металіст". А ось господарі не можуть заволодіти ініціативою

19 хв: Нінкович виконав подачу з лівого флангу і м'яч, пролітаючи повз всіх, летів прямо у ворота і якби не реакція Горяїнова, то рахунок було б відкрито
19 хв: Корреа невдало подав кутовий
18 хв: Карлос Корреа виконав подачу зі штрафного з правого флангу на лінію воротарської, Обрадовіч першим опинився на м'ячі і вибив на кутовий
16 хв: НЕБЕЗПЕЧНО! Олійник увірвався в карний майданчик з лівого флангу і прострілив низом на Валяева, але Сергій в дотик пробив вище воріт
10 хв:  Кравець відпасував з лівого краю карного майданчика в центр на Корреа і бразилець пробив зльоту. Дуже неточно
5 хв:  Мілевський спробував в чужому карному майданчику відпасувати на хід Кравцю, але того корпусом відтіснив від м'яча Папа Гуйє і вибив м'яч в аут

"Металіст" активно почав матч

1 хв: гра розпочалась