"Динамо" мінімально перемогло у Луцьку

Ілюстрація© DynamoMania.com
Спорт 24 жовтня, 2010, 19:20 5326 2
Кияни перемогли волинян з мінімальним рахунком - 2:1. Двічі у складі динамівців відзначився Андрій Ярмоленко.

Київське "Динамо" перемогло луцьку "Волинь" у матчі 14-го туру Прем'єр-ліги з рахунком 2:1.

Господарі поля змогли реалізувати лише одну атаку, завдяку удару Ігоря Скоби. Натомість кияни пішли у швидкий відрив завдяки дублю Андрія Ярмоленка.

Зазначимо, що матч довелося прервати через те, що на стадіоні кілька хвилин не було світла.

У другому таймі лучани створили багато моментів біля воріт Коваля, але, як і АЗ три дні тому, не змогли пробити голкіпера киян.