"Динамо" на останніх секундах втратило перемогу над "Чорноморцем"

Вікторія для столичного клубу була зовсім поруч.

В Одесі відбувся черговий поєдинок 11 туру української Прем'єр-ліги.

"Чорноморець" на своєму полі вирвав нічию у "Динамо" - 1:1.

ЧОРНОМОРЕЦЬ – ДИНАМО. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол у матчі забив Жуніор Мораєс на 30-й хвилині. Сергій Сидорчук дальнім ударом влучив у штангу, а бразилець головою відправив м'яч у дальній кут воріт.

Зрівняти рахунок "морякам" вдалося на 90+4-й хвилині завдяки автоголу Євгенія Хачеріді, який головою зрізав м'яч у власні ворота.

Завдяки цій нічиїй "Динамо" завершило перше коло чемпіонату України на 2 місці з 23 набраними очками.

Нагадаємо, раніше лідер УПЛ "Шахтар" втратив очки в матчі проти "Олімпіка".

Чорноморець - Динамо - 1:1. Відео матчу

Спорт 15 жовтня, 21:38
- Динамо - 1:1. Відео матчу   Чемпіонат України 2016/17. 11 тур. Чорноморець - Динамо - 1:1. Відео ключових моментів матчу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.