"Динамо" не вдалося обіграти БАТЕ у Лізі Європи

"Динамо" почало з нічиєї© DynamoMania.com
Спорт 16 вересня, 2010, 21:56 1545 1
Київське "Динамо" стартувало у груповому раунді Ліги Європи з сенсаційної нічиєї з білоруським БАТЕ.

Київське "Динамо" стартувало у груповому раунді Ліги Європи з сенсаційної нічиєї з білоруським БАТЕ. Сенсаційної за результатом, але закономірної по грі. Гості створили більше моментів і навіть могли поїхати з Києва з трьома очками.

Кияни пропустили контратаку вже на третій хвилині гри. Відзначився нападник Віталій Родіонов.

На 12-й хвилині збили Олега Гусєва в карному майданчику, але Артему Мілевському не вдалося переграти з 11-метрової позначки голкіпера БАТЕ Сергія Веремка.

Артем реабілітувався на 34-й хвилині. Капітан, отримавши передачу від Єременка, обіграв Веремка і відправив м'яч у сітку. А за хвилину до кінця першого тайму вже Роман Єременко класно пробив у кут воріт після передачі Мілевського.

На початку другого тайму Нехайчик на фланзі обіграв Бетао, увійшов у карний майданчик і обвідним ударом вразив дальній кут воріт Коваля.

Після цього гості мали ще кілька моментів, але Коваль врятував ворота після дальніх і точних пострілів Юревича.

Наприкінці гри кияни пішли на штурм, але не створили жодного по-справжньому гольового моменту.

Зазначимо, що обидві команди потрапили у Лігу Європи після невдачі у плей-оф раунді Ліги чемпіонів.

Додамо, що у іншому матчі групи АЗ лише на 83-й хвилині забив переможний м'яч у ворота "Шерифа". Голландці виграли з рахунком 2:1.

У другому турі "Динамо" грає у Тирасполі, а АЗ їде в Борисов.