Спорт 30 вересня, 2011, 00:05 2686 6
Кияни не змогли обіграти тельавівський "Маккабі" у другому турі Ліги Європи.

Київське "Динамо" продовжило безвиграшну серії у єврокубках. У другому турі Ліги Європи підопічні Юрія Сьоміна зіграли внічию з тель-авівським "Маккабі" на виїзді.

Таким чином, "Динамо" не змогло зробити подарунок своєму форварду Андрію Шевченку, який 29 вересня відзначив 35-річчя.

Кияни доволі швидко відкрили рахунок - на 9-й хвилині м'яч у ворота господарів забив Браун Ідейє (ВІДЕО).

У наступній атаці господарі були близькими, аби зрівняти рахунок, але з вигідної позиції пробили у поперечину (ВІДЕО).

Розвинути успіх динамівцям не вдавалося. Ближче до середини тайму ізраїльтяни вирівняли гру, а на 44-й хвилині Дор Міха прекрасним ударом з 25-ти метрів відправив м'яч у дев'ятку воріт Шовковського (ВІДЕО).

У другому таймі господарі володіли ініціативою і були ближчими до перемоги. Шовковський кілька разів виручив динамівців після складних ударів суперника.

Водночас, у заключний відрізок матчу динамівці створили кілька реактивних контратак, які, на жаль, не завершилися взяттям воріт. Спершу Гусєв не порозумівся з Мілевським, а на останній хвилині Вукоєвич міг принести киянам три очки, але не реалізував вихід сам на сам.

Ліга Європи. Груповий турнір

Група Е. 2-й тур

Тель-Авів. Стадіон "Блумфілд"
Головний арбітр: Маріо Страхоня (Хорватія)

МАККАБІ (Тель-Авів,Ізраїль) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:1

Маккабі: 55.Хаймов - 4.Нівалдо (к), 14.Ців, 27.Веред, 44.Пуншєц (7.Ісраілевіч, 73), 6.Альберман (23.Лугасі, 46), 10.Медунянін, 21.Єйні, 13.Дабур (9.Іцхакі, 63), 15.Міха, 24.Колаутті

Запасні: 1.Леві. 2.Сабан, 42.Чеколь, 11.Зізов

Динамо: 1.Шовковський (к) - 2.Даніло Сілва. 3.Бетао. 6.Попов, 5.Вукоєвич, 8.Алієв (20.Гусєв, 60), 19.Гармаш (25.Аруна, 27), 37.Юссуф, 7.Шевченко, 9.Ярмоленко, 11.Ідейє (10.Мілевський, 83)

Запасні: 35.Коваль, 17.Михалик, 36.Нінкович, 99.Дуду

0:1 Браун Ідейє, 9 (Алієв класним пасом вивів Ідейє один на один з воротарем і Браун технічним ударом відправив м'яч у сітку)

1:1 Дор Міха, 44 (молодий півзахисник "Маккабі" отримав м'яч у лівій центральній зоні, обіграв Аруну, пройшов кілька десятків метрів в напрямку до воріт і завдав прекрасного удару з 25-ти метрів. М'яч влетів у праву дев'ятку воріт Шовковського)

Попередження: Денис Гармаш, 3; Мунес Дабур, 21; Дор Міха, 36; Лукман Аруна, 45; Моше Лугасі, 65; Даніло Сілва, 89

"Ворскла" зазнала прикрої поразки від "Ганновера"