"Динамо" нокаутувало "Ворсклу"

Рахунок на табло© ФК "Динамо"
Спорт 10 березня, 2009, 08:45 1860
Динамівці за всіма статтями переграли полтавську "Ворсклу", яка займала в чемпіонаті третє місце.

Матчем "Динамо" традиційно для нинішньої весни закінчився черговий тур чемпіонату України. Команда Юрія Сьоміна знала результати решти двобоїв і в разі перемоги над "Ворсклою" могла відірватися від "Металіста" на одинадцять очок. Перший тайм матчу проти полтавчан навряд чи доставив задоволення футбольним уболівальникам. На полі йшла щільна боротьба, з малою кількістю небезпечних моментів. Кияни краще розпорядилося нечисленними можливостями, забивши два м'ячі, на які суперник відповів одним. Інша річ друга половина зустрічі! У ній динамівці за всіма статтями переграли опонентів, провівши багато гострих і цікавих атак, реалізувавши два з них. У підсумку, впевнена перемога 4:1.

Додатковий інтерес двобою надавали статистичні розклади. Згідно з турнірної таблиці, після 18 турів у "Динамо" було 44 забитих м'ячі, а у "Ворскли" в пасиві лише 10 пропущених м'ячів. Обидва показники були кращими. У підсумку, як виявилося, напад киян за всіма статтями переграв колись надійний захист полтавчан, "відвантаживши" чотири м'ячі. Таким чином, тепер у "Динамо" абсолютно кращі показники - найбільше набраних очок, переможних матчів, забитих м'ячів, найменше пропущених ... Враховуючи 11 очок фори над переслідувачем, темп команда набрала чемпіонський.

Мабуть, вперше в офіційному матчі за часів Юрія Сьоміна "Динамо" зіграло в три захисника. У відсутності дискваліфікованого Ель Каддурі, травмованих Діакате і Юссуфа, а також з прицілом на єврокубковий матч проти "Металіста" (у ньому також не зіграє Несмачний), головний тренер вдався до схеми 3-5-2. Слід зазначити, що "Динамо" використувувало таку розстановку у кількох контрольних матчах на лютневому зборі в Марбельї. Отже, тріо центральних захисників склали (зліва направо) Михалик-Сабліч-Бетао, за фланиу відповідали Нінкович (ліворуч) і Єрьоменко, опорні півзахисники Вукоєвіч і Корреа, Алієв виконував функції плеймейкера, а Кравець і Мілевський склали дует нападників. Варто додати, в останні тридцять хвилин матчу, з виходом на поле Несмачного, Сьомін повернувся до звичної схеми з чотирма захисниками.

З перших хвилин зустрічі динамівці заволоділи ініціативою і почали методично шукати підходи до воріт Долганського. Переважно атаки велися через центр, де діяли Корреа, Алієв та Мілевський. Менш активно використовувалися фланги, на яких "від бровки до бровки" працювали Нінкович і Єрьоменко. На 15-й хвилині Кравець отримав у карному майданчику м'яч і намагаючись пройти далі був збитий Медведєвим. Арбітр без зволікань призначив пенальті, який реалізував Алієв. Не зупиняючись на досягнутому, господарі продовжили атакувати. Активний Алієв входить в карний майданчик і віддає м'яч на вільного Нінковича. Мілош сходу пробив у дальній кут, без шансів для Долганського. Зробивши непоганий заділ, господарі на секунду розслабилися, дозволивши суперникові провести контратаку. Кулаков класно подав з правого флангу в центр штрафного, де Ярошенко виграв боротьбу у Бетао і головою пробив точно в кут - 2:1.

Невідомо, що сказав у роздягальні своїм підопічним Юрій Сьомін, але після перерви динамівці заграли на порядок цікавіше, не давши супернику ні найменшого шансу на успіх. На 53-й хвилині черговий чудо-гол подарував глядачам Алієв. Майстер "стандартів" блискуче пробив зі штрафного з 22-х метрів - м'яч наче з гармати влетів у неприкритий воротарем кут. На 67-й хвилині черговий удар Олександра парирував воротар, але першим на відскоці був Кравець - 4:1.

Відзначимо, що у всіх чотирьох забитих мячах взяв участь Алієв. Тепер серед динамівців не на жарт ведеться боротьба за звання кращого бомбардира в чемпіонаті. Зараз 12 м'ячів на рахунку Бангура, по вісім у Алієва та Мілевського. Роззабивався Кравець. До речі, у чотирьох проведених матчах в нинішньому році Кравець вже забив чотири м'ячі.

Переконливою перемогою над "Ворсклою" динамівці привітали своїх вболівальниць зі святом 8-го березня. Тепер пані чекають від улюбленої команди продовження у вигляді успіхів в Кубку УЄФА.

Карфаген має бути зруйнований (огляд туру)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / А.Р.