"Динамо" обіграло своїх резервістів (відео)

"Динамо" зіграло товариський матч з резервом© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 3 лютого, 2011, 10:04 2625 1
Підопічни Юрія Сьоміна зіграли два тайми по 40 хвилин - у першому їм протистояв молодіжний склад, а в другому - "Динамо-2".

В паузі між тренувальними зборами в Ізраїлі та Іспанії, в манежі бази Конча-Заспа "Динамо" провело контрольний матч. Підопічни Юрія Сьоміна зіграли два тайми по 40 хвилин - у першому їм протистояв молодіжний склад, а в другому - "Динамо-2".

Перший тайм "старші" виграли з рахунком 2:0. На 13-й хвилині Гусєв на лівому фланзі здорово обігрався з Алмейдою і з центру штрафного майданчика в один дотик відправив м'яч у сітку. А через три хвилини Юссуф віддав пас на правий фланг Зозулі, звідки Роман спокійно відправив м'яч у дальній нижній кут.

Цікавими діями у атаці виділявся бразилець Гільєрме, однак реалізувати свої моменти йому не вдалося.

У другому таймі проти основи вийшов дубль "Динамо" і на 50-й хвилині рахунок було скорочено. Люлька на правому фланзі прибрав Хачеріді, віддав пас у центр штрафного, де активний Морозенко в один дотик спрямував м'яч під поперечину.

Загалом, другий тайм пройшов під диктовку команди Андрія Гусіна. На останній хвилині Макаренко і Рибалка вийшли на Коваля. Перший перекидав м'яч через воротаря, але й перекинув ворота.

Контрольний матч

"Динамо" - "Динамо" (резерв) - 2:1

Динамо (1-й тайм): Шовковський, Даніло, Юссуф, Михалик, Алмейда, Гармаш, Гіоане, Гусєв, Гільєрме, Зозуля, Ярмоленко
Динамо (2-й тайм): М.Коваль, Бетао, Хачеріді, Алмейда, Несмачний, Маграо, Гільєрме, Гармаш, Гіоане, Зозуля, Суарес

Динамо (молодіжний склад): Кичак, Трубочкін, Ісраїлов, Буяльський, Швидкий, Боровик, Савченко, Раджабов, Балан, Братков, Акубардія
Динамо-2: Бойко, Сухоцький, Рижук, Парцванія, Люлька, Новак, Рибалка, Прокіпчук, Макаренко, Арабулі (В.Коваль, 55), Морозенко

"Динамо" зіграє з найсильнішими китайцями і "Зенітом"

Андре офіційно покинув київське "Динамо"