"Динамо" перемогло "Зеніт"

Володимир Лисенко знову в "Динамо"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 29 червня, 2009, 20:44 2420 2
Молодіжна команда київського "Динамо" провела друге контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону.

Команда Володимира Мунтяна з рахунком 2:0 обіграла "Зеніт" з Боярки. По голу на свій рахунок записали Фаркаш і Лисенко. На 33-й хвилині Окодува пройшов по лівому флангу, віддав передачу в центр на Балажа, який сильним ударом під поперечину вивів команду вперед. А в середині другого тайму Лисенко зміцнив перевагу динамівців після подачі з кутового у виконанні Макаренка.

Для суперника ця гра була принциповою, оскільки в його складі грали ряд досить досвідчених футболістів, які в минулому виступали за "Динамо". Наприклад, Рудюк, Наконечний та інші. Тому, на відміну від попереднього суперника, "Зеніт" зміг надати гідний опір. Гості не давали спокійно приймати м'яч, пресингували.

В цілому ж, гра проходила за територіальної переваги динамівців, що втілилося в забиті м'ячі в кожному з таймів. Відзначимо, команди грали два тайми по 40 хвилин.

"Динамо" (перший тайм): Загладько, Імедашвілі, Пінчук, Допілка, Шматоваленко, Білала, Пархоменко, Назарчук, Окодува, Фаркаш, Кохія

"Динамо" (другий тайм): Ткачук, Фартушняк, Сахневич, Козлов, Менжега, Прилєпов, Сокуренко, Макаренко, Процюк, Морозюк, Лисенко

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / А.Р.