"Динамо" здобуло першу перемогу при Лужному

© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 16 жовтня, 2010, 17:20 2819
"Динамо" здобуло першу перемогу під керівництвом в.о. тренера Олега Лужного. Гол у ворота "Карпат" забив Леандро Алмейда.

"Динамо" з рахунком 1:0 обіграло львівські "Карпати" у матчі другого ігрового дня 13-го туру української Прем'єр-ліги. На 12-ій хвилині гри гол у ворота "Карпат" забив динамовець Леандро Алмейда.

Це був другий матч Лужного у ролі в.о. тренера "Динамо" та перша перемога.

Матч другої і п'ятої команд чемпіонату став центральним у 13-му турі.

З перших хвилин Гільєрме, Шевченко і Вукоєвіч почали загострювати ситуацію біля воріт "Карпат". "Динамо" заволоділо ініціативою, зумівши забити швидкий м'яч. Руденко помилився при подачі кутового і Алмейда на 12-й хвилині головою відправив м’яч у ворота.

У першому таймі лише один випад "Карпат" був небезпечним для киян. Коваль необачно вибіг на перехоплення далекого пасу на Зеньова, але гравець "Карпат" випередив воротаря і перекинув його. У результаті м'яч потрапив у штангу.

У другому таймі команди не збільшили темп гри, і моменти з'явилися лише під кінець гри. Щоправда, ні Зозулі, який із небезпечної позиції пробив вище, ні Шевченку, у якого було два моменти, в останній момент точності не вистачило.

У турнірній таблиці "Динамо" набрало 29 очок і залишається на другому місці, зберігаючи відставання від "Шахтаря" на п'ять очок.