"Динамо" перемагає "Шахтар" у матчі за Суперкубок (відео)

Діакате забив другий гол у ворота "гірників"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 5 липня, 2011, 22:17 2743 1
Після першого тайму у матчі за суперкубок України "Динамо" перемагає "Шахтар" з рахунком 2:1.

Київське "Динамо" перемагає донецький "Шахтар" після першого тайму у матчі за Суперкубок України, що проходить у Полтаві.

Динамівці відкрили рахунок на п'ятій хвилині. Ракицький збив Ярмоленка у штрафному майданчику і Олег Гусєв впевнено реалізував пенальті.

"Гірники" зрівняли рахунок на 14-й хвилині. Срна подає кутовий з правого флангу, Діакате не встиг перервати подачу, і Фернандіньо ударом з ходу вразив правий кут воріт Шовковського. М'яч залетів у сітку від руки воротаря.

На 32-й хвилині Пап Діакате забив другий гол у ворота П'ятова. Гусєв класно подав штрафний з правого флангу, а сенегальський захисник не менш класним ударом головою підрізав м'яч у дальній кут.

Зараз на стадіоні "Ворскла" імені Бутовського триває другий тайм.