"Динамо" перемогло "Арсенал" у столичному дербі

Жерсон Маграо забив другий гол у ворота "канонірів"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 10 квітня, 2010, 18:18 1908 1
Київське "Динамо" здобуло перемогу над "Арсеналом" у матчі 24-го туру Прем'єр-ліги.

32-е столичне дербі між "Динамо" та "Арсеналом" завершилося впевненою перемогою динамівців.

Підопічні Валерія Газзаєва домінували на полі, спокійно і впевнено провівши три м'ячі у ворота Реви.

"Каноніри" руки не опустили, однак їм вдалося відіграти лише один гол. У підсумку 3:1 і третя поспіль перемога "Динамо".

Зазначимо, що на 82-й та 83-й хвилинах відразу двоє канонірів побачили перед собою червоне світло. Спочатку Шершун зіткнувся з Мілевським і був вилучений за суперечки з арбітром. Не пройшло й хвилини, як Симоненко грубо зіграв проти днамівця на своїй половині поля і отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Зважаючи на нічию в матчі "Шахтар" - "Дніпро", "Динамо" повернулось на перше місце. У киян та донеччан по 59 очок, однак у динамівців краща різниця м'ячів.