"Динамо" перемогло "Дніпро" і достроково стало чемпіоном України

"Динамо" перемогло "Дніпро" і  достроково стало чемпіоном України

"Динамо" - чемпіон! / Фото: fcdynamo.kiev.ua

"Біло-сині" вигризли чемпіонство за два тури до кінця сезону.

Київське "Динамо" достроково стало чемпіоном України. "Біло-сині" перемогли резервістів дніпропетровського "Дніпра" у матчі 24-го туру чемпіонату України. Гра, що відбулася 17 травня на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 1:0.

На початку гри моментами обмінялися Беланда та Калініч. Обидва були неточними. До перерви жодна із команд не створила 100% шансу для взяття воріт, хоча ближчими до цього були динамівці.

Другий тайм господарі почали агресивніше, але ні Ярмоленку, ні Кравцю не вдалося вичавити максимум зі своїх моментів. Андрію завадив Влад, а Артем не влучив як слід по м'ячу.

Згодом шалені моменти мали Безус та Теодорчик. Дальній постріл Романа вище воріт. А поляк на добиванні з кількох метрів невдало пробив, м'яч вийшов за межі поля.

А чемпіонську перемогу "Динамо" приніс Домагой Віда, який пробив низом між ніг Лаштувки на 84-й хвилині.

У середу, 20 травня, обидві команди проведуть матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка України.

"Динамо" гратиме із "Олімпіком". Відеотрансляція на ТСН Проспорт і каналі 2+2 о 19:00Перший матч завершився з рахунком 0:0.

А "Дніпро" битиметься із "Шахтарем" після поразки 0:1.