"Динамо" перемогло лідера португальської Ліги Віталіс

Андрій Ярмоленко - один з героїв матчу з "Портімоненсе"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 11 лютого, 2010, 11:50 1979
Кияни здобули перемогу з рахунком 3:1. Причому, голи у складі киян забивали виключно українці.

Київське "Динамо" провело товариський матч з потругальським клубом "Портімоненсе". Кияни здобули перемогу з рахунком 3:1. Причому, голи у складі киян забивали виключно українці.

З перших хвилин поєдинку місце у воротах зайняв Шовковський, четвірку захисників склали Бетао, Хачеріді, Михалик і Маграо, в центрі поля розташувалися Вукоєвіч, Ель Каддурі і Гармаш, а в нападі трикутником розташувалися Шевченко, Мілевський і Ярмоленко.

Поєдинок проти одного з лідерів Ліги Віталіс (португальський аналог нашої першої ліги) вийшов бойовим. Тим не менше, необхідно зробити знижку на те, що в останні дні хлопцям на тренуваннях були запропоновані досить високі навантаження, і була присутня певна важкість у ногах.

Незважаючи на втому, динамівці почали матч доволі жваво, і незабаром відкрили рахунок. Постарався Гармаш, який, отримавши пас від Ель Каддурі з лівого флангу, не став роздумувати, а сходу пробив з лінії карного майданчика в дальній кут.

Розвинути успіх у першому таймі динамівцям не вдалося, більше того - підопічні Валерія Газзаєва дозволили суперникові зрівняти рахунок. Після подачі з кутового Діого Мело підставив потилицю і м'яч, перелетівши через усіх, від штанги заскочив за лінію воріт.

У перерві Газзаєв провів низку замін. Перший матч у складі "Динамо" на нинішніх зборах провів Айіла Юссуф. Забігаючи наперед, відзначимо, що нігерієць, діючи на позиції центрального захисника в парі з Алмейда, був звично надійний, не дозволивши розвернутися нападаючим португальців.

Досить швидко після відновлення гри "Динамо" знову вийшло вперед. Ярмоленко прострілив з лівого флангу, захисник злегка підкоригував політ м'яча на дальню штангу, де Зозуля головою переправив його в сітку воріт. До речі, Роман, як і Гармаш, забивають вже в другому матчі поспіль, і нинішня форма хлопців не може не радувати шанувальників команди.

Остаточний же рахунок у матчі встановив той же Ярмоленко. Андрій вже сам опинився у карному майданчику суперника, п'ятою переправив м'яч у ворота після прострілу Шевченка.

3:1 - гідна перемога над гарним суперником.

А вже в п'ятницю, 12-го лютого, команду очікує дуже цікавий поєдинок проти представника англійської Прем'єр-ліги - "Бернлі".