"Динамо" розібралось з московським "Торпедо"

Ребров зіграв за "Динамо"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 28 лютого, 2011, 19:52 2035
"Динамо" здобуло перемогу з рахунком 2:0 над московським "Торпедо". Відзначились Рибалка і Нінкович.

Київське "Динамо" провело контрольний матч з московським "Торпедо", яке за підсумками минулого сезону завоювало путівку в перший дивізіон чемпіонату Росії. Матч складався з двох таймів по 40 хвилин кожен.

З перших хвилин Юрій Сьомін випустив футболістів, не задіяних у домашньому поєдинку з "Бешикташем", а також тих, хто виходив на заміну (Нінкович і Зозуля). В якості капітана партнерів на поле вивів Андрій Несмачний, що відзначає 28 лютого 32-й День народження. Склад був підсилений і Сергієм Ребровим, який відгукнувся на пропозицію Юрія Павловича змінити тренерський костюм на ігрову форму.

По ходу матчу у Сергія був хороший момент відзначитися, але, на жаль, реалізувати його не вдалося. Забивали ж у цьому спарингу інші. На 32-й хвилині Бертольо заробив штрафний метрах в 25-ти від воріт, і Рибалка блискучим ударом поклав м'яч у сітку воріт.

Остаточний рахунок динамівці встановили в середині другого тайму: активний Зозуля заробив пенальті, а Нінкович направив м'яч точно в кут воріт.

Відзначимо, що на вівторок заплановано проведення ще одного контрольного матчу. Суперником динамівців стане представник російської Прем'єр-ліги - "Спартак" з Нальчика.

Контрольний матч

"Динамо" Київ - "Торпедо" Москва - 2:0

Динамо: Бойко (Кичак, 41), Несмачний, Хачеріді, Гіоане, Маграо, Бертольо, Гармаш, Нінкович, Рибалка, Зозуля, Ребров

Торпедо (стартовий склад): Рижиков, Сафронов, Безліхотнов, Андрєєв, Коновалов, Міщенко, Концедалов, цензура, Рилов, Самсонов, Стєклов

1:0 Сергій Рибалка, 32
2:0 Мілош Нінкович, 67 - пенальті

Суркіс розповів про премії гравцям "Динамо"