"Динамо" вимучило перемогу над новачком чемпіонату Росії

"Динамо" - "Кубань" - 0:0, по пенальті 4:3© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 8 лютого, 2011, 17:09 1460
Динамівці в серії пенальті здолали новачка російської Премєр-ліги "Кубань" з Краснодара.

Київське "Динамо" провело другий спаринг на тренувальному зборі в іспанській Марбельї. Динамівці в серії пенальті здолали новачка російської Премєр-ліги "Кубань" з Краснодара.

Через відсутність численної групи гравців, які відправились у свої національні збірні, динамівці зіграли гру з "Кубанню" одним складом. А єдина заміна відбулась у перерві матчу. Нігерійця Аїлу Юссуфа замінив центральний півзахисник з Південної Африки Летладі Мадубанія.

Гра пройшла за повної переваги російської команди. Футболісти "Кубані" нанесли багато ударів з середньої відстані і двічі мали найреальніші шанси відкрити рахунок - по одному в обох таймах. На 38-й хвилині після удару Цораєва з 11-ти метрів ворота "Динамо" врятувала стійка. А на 77-й хвилині Кищак "витягнув" м'яча з "дев'ятки" після удару Тлісова.

Кияни ж не створили ЖОДНОГО моменту біля воріт суперника.

Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0. Але оскільки гра проходила у рамках турніру Marbella Cup, то команди визначили переможця зустрічі в серії пенальті.

Героєм післяматчевої лотереї став Артем Кичак. Молодий воротар відбив два удари суперника і приніс "Динамо" перемогу. У складі "Динамо" пенальті не реалізував Гіоане.

Товариський матч

ДИНАМО Київ - КУБАНЬ Краснодар - 0:0, по пенальті 4:3

Динамо: Кичак, Бетао, Алмейда, Хачеріді, Несмачний, Юссуф (Летладі Мадубанія, 46), Даніло Сілва, Попов, Гіоане, Маграо, Гільєрме

Кубань: Будаков, Козлов, Хут, Зуела (Шахов, 84), Фідлер, Кулік (Тлісов, 70), Не, Цораєв (Падерін, 46 (Дзамперіні, 76)), Варга, Сквернюк (Калімуллін, 46), Давидов

Попередження: Маграо, 52; Калімуллін, 73

Серія пенальті: 1:0 Гільєрме, 1:1 Калімулліна - 2:1 Попов, 2:2 Давидов - 3:2 Маграо, 3:3 Варга - 3:3 Гіоане (воротар), 3:3 Фідлер (воротар) - 4:3 Бетао, 4:3 Не (воротар)

"Карпати" перемогли "Шахтар" у фіналі "Кубка сонця" (відео)