"Динамо" перемогло росіян, а "Шахтар" розправився з румунами

"Динамо" - "Нижній Новгород" - 1:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 31 січня, 2011, 09:36 2144
Динамівці з рахунком 1:0 перемогли ФК "Нижній Новгород" з російської першої ліги. А "Шахтар" здолав "Спортул" з рахунком 2:1.

У передостанній день січня київське "Динамо" і донецький "Шахтар" провели чергові спаринги на тренувальних зборах.

Динамівці у останній день збору в Ейлаті з рахунком 1:0 перемогли ФК "Нижній Новгород" з російської першої ліги.

Це був другий матч киян з нижньогородцями і Юрій Сьомін випустив склад, наближений до оптимального.

Протягом усієї зустрічі динамівці володіли територіальною перевагою. Однак, подовгу володіючи м'ячем, небезпечних моментів створили не так уже й багато. У першому таймі міг відзначитися Гільєрме, але його удар прийняла на себе поперечина. Трохи вище воріт пробив з вигідної позиції Шевченко. Навпаки, у своїх атаках нижньогородці нічого зробити не зуміли, в кращому випадку закінчуючи рідкісні контратаки ударами здалеку.

Єдиний м'яч у зустрічі був забитий за дві секунди до закінчення основного часу першого тайму. Мілевський в штрафному знайшов вільного Гусєва, який з восьми метрів пробив між ніг воротарю.

В аналогічному руслі пройшла друга половина зустрічі. Юрій Сьомін не став змінювати склад, випустивши по ходу гри замість Шевченка і Гільєрме молодих і активних Гармаша та Зозулю. Перш ніж залишити поле, міг подвоїти рахунок Гільєрме, але з вигідної позиції забарився з ударом. Трохи пізніше вигідний момент не реалізував Мілевський.

Відзначу, що після перерви гру динамівці вели переважно через фланги, де взаєморозуміння знайшли бразильсько-українські дуети Даніло-Гусєв і Алмейда-Ярмоленко. Фінальний свисток застав динамівців в атаці.

Шахтар
shakhtar.com
"Шахтар" обіграв румунів
А "Шахтар" заповнив паузу між матчами "Кубка сонця" спарингом з румунським "Спортулом". "Гірники" перемогли з рахунком 2:1.

Матч відбувався в жорсткій, хоча й коректній боротьбі. Перевага "Шахтаря", навіть без цілого ряду провідних виконавців, було очевидною.

У першому таймі над румунською командою форменим чином глумився Дуглас Коста. Він замучив оборону противника своїми фірмовими фінтами і ударами. Бразилець і відкрив рахунок сильним ударом після сольного проходу по лівому флангу. Відмінну можливість подвоїти результат ще у першій половині матчу мав Едуардо. Перебуваючи у вигідній позиції, він не зовсім вдало пробив, як кажуть в таких випадках - м'яч не ліг на ногу.

Втім, у другому таймі Едік реабілітувався, пославши м'яч у ворота румунського клубу після якісної передачі Морено з лівого флангу.

Одного разу м'яч опинився в сітці донецьких воріт. Тут індивідуальною майстерністю блиснув Трута. 2:1 - такий підсумок тренувального матчу. Збір в Іспанії триває.