"Динамо" підписало мир з "Зенітом" (відео)

"Динамо" - "Зеніт" - 0:0© fc-zenit.ru
Спорт 13 лютого, 2011, 23:02 2445
Зустріч віце-чемпіона України з чемпіоном Росії завершилась з рахунком 0:0.

Київське "Динамо" завершило іспанський підготовчий збір товариським матчем з пітерським "Зенітом". Зустріч віце-чемпіона України з чемпіоном Росії завершилась з рахунком 0:0.

За домовленістю тренерів команди зіграли два тайми по 40 хвилин.

Матч пройшов за переваги динамівців. Кияни створили чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, жоден з яких на жаль не реалізували.

Однак на 34-й хвилині "Зеніт" отримав прекрасний шанс, щоб відкрити рахунок. У штрафному майданчику "Динамо" арбітр угледів у одного з гравців нашої команди гру рукою і призначив пенальті. До м'яча підійшов Широков і не зміг переграти Шовковського.

Відзначимо, що останні 10 хвилин команди грали при сильній зливі. І на 71-й хвилині "Зеніт" міг вирвати перемогу. Іонов прорвався по правому флангу, прострілив на лінію воротарського майданчика, звідки Файзулін не влучив в порожній кут.

Однак останній гольовий момент у матчі створили кияни. Гармаш вистрілив з 23-х метрів - воротар витягнув м'яча з "дев'ятки". Пішла подача з кутового і Кравець головою пробив повз ворота.

В понеділок динамівці відправляться у Стамбул, де у четвер зіграють перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи з турецьким "Бешикташем".