"Динамо" почало сезон з мінімальної перемоги (відео)

"Динамо" - "Сеніца" - 2:1© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 22 червня, 2011, 08:21 1844 4
Київське "Динамо" здобуло вольову і мінімальну перемогу над словацькою "Сеніцою" у першому матчі міжсезоння.

Київське "Динамо" провело перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Підопічні Юрія Сьоміна здобули вольову перемогу над віце-чемпіоном Словаччини ФК "Сеніца".

Оскільки у тренувальному таборі "Динамо" зараз працює лише 10 гравців (троє з яких є воротарями), то кияни "позичили" на гру двох гравців "Сеніци" - захисника Олівера Янсо і нападника Міхала Вілковскі. Забігаючи наперед, скажу, що 17-річний Янсо відіграв на дуже хорошому рівні, що й відзначив після матчу Юрій Сьомін. А от Вілковскі за весь матч не завдав жодного удару по воротах "Сеніци".

До того ж, на позиції захисника грав помічник Сьоміна Олег Лужний.

У першому таймі футболісти "Динамо" більше володіли м'ячем, але небезпечних моментів біля воріт словаків майже не створювали. Запам'ятався лиш підступний удар Олівера, але воротар справився з пострілом свого одноклубника.

Натомість, "Сеніца" відкрила рахунок на 30-й хвилині. Воротар киян Максим Коваль збив Гошека у штрафному майданчику і Дуріца реалізував 11-метровий. А через дві хвилини вже словаки збили Олівера у штрафному майданчику, але цього разу арбітр не призначив 11-метровий.

У другому таймі динамівці стали агресивніше діяти в атаці і зрівняли рахунок на 52-й хвилині. Мілош Нінкович скористався помилкою захисника і відправив м'яча у сітку.

А через 20 хвилин Мілош забив другий м'яч у ворота "Сеніци". Алієв пасом врозріз вивів Нінковича один на один з воротарем і серб відправив шкіряну сферу у кут воріт.

У підсумку, 2:1 - вольова перемога "Динамо" у першому матчі міжсезоння.

Відзначимо, що за взаємною домовленістю між клубами, матч складався з двох таймів по 40 хвилин кожен.

Товариський матч

ДИНАМО (Київ, Україна) - СЕНІЦА (Словаччина) - 2:1

Динамо: Коваль (Богуш, 41), Даніло Сілва, Лужний, Діакате, Олівер Янсо, Рибалка, Корреа, Алієв, Калитвинцев, Нінкович, Вілковскі

Сеніца: Болек, Шина, Гладік, Дрекса, Лукшик, Кона, Горосіто, Гайдош, Болінья, Дуріца (Седлак, 58), Гошек (Петран, 79)

0:1 Дуріца, 30 - пенальті
1:1 Мілош Нінкович, 52
2:1 Мілош Нінкович, 72

Футболісти європейських топ-чемпіонатів не хочуть грати за "Динамо"

"Динамо" вирішило питання з опорним півзахисником

"Шахтар" і "Динамо" розіграють майже мільйон

Шевченко підписав новий контракт з "Динамо"

Суркіс підтвердив інтерес "Динамо" до півзахисника "Тоттенхем Хотспур"

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
  • ник ник 22 червня, 09:43 Згоден 1 Не згоден 0 "здобуло вольову і мінімальну перемогу над словацькою "Сеніцою" - кто бы сомневался, я и команду-то такую Словацкую впервые слышу, а они у нее только вырвали победу. Что же говорить об игре с сильными европейскими клубами. Судя по этой игре, как они ВЫРВАЛИ победу, с сильными командами им вообще ничего не светит. відповісти цитувати Дякуємоспам