"Динамо" поступилось "Шахтарю" і вилетіло з Кубка Співдружності

"Динамо-2" - "Шахтар" - 1:2© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 20 січня, 2011, 00:22 2541
У чвертьфіналі Кубка Співдружності срібний призер білоруської першості обіграв "Динамо-2" з рахунком 2:1.

Друга команда київського "Динамо" завершила виступи на Кубку чемпіонів Співдружності, який вперше в історії проходить у Санкт-Петербурзі.

У півфінал киян не пустив "Шахтар" з Солігорська. Срібний призер білоруської першості обіграв підопічних Андрія Гусіна з рахунком 2:1.

Відзначимо, що матч розпочався з 15-хвилинним запізненням, оскільки затягнувся перший чвертьфінальний матч між азербайджанським "Інтером" і вірменської "Мікою". Так що всі наступні поєдинки також змістилися.

З перших хвилин динамівці грали у свій футбол, намагаючись нав'язати гру суперникові. Моментами це вдавалося досить непогано. Але як завжди буває, атакує одна команда, а забиває інша. Ледве динамівці освоїлися, як їм довелося відіграватися. Це найкращий бомбардир турніру Олександр Алумона прорвався до воріт і не залишив шансів Загладьку.

Незабаром рахунок ледь не збільшився, але на цей раз наш воротар врятував свою команду, впоравшись з пенальті все того ж Алумони - Загладько кулаками вибив м'яч, заслуживши на овації глядачів.

Динамівці знайшли в собі сили відігратися в особі Макаренка, який до цього тільки пристрілювався, а у відповідальному епізоді з ювелірною точністю пробив в лівий нижній кут.

У цілому, було помітно, що у "Шахтаря", який приїхав на турнір основним складом, поставлена гра, добре відпрацьовані комбінації і злагоджені дії в захисті.

Але наші хлопці, незважаючи на те, що не володіють подібним досвідом і тільки вчаться, протистояли супернику на рівних, ні в чому помітно не поступаючись. До другого ж голу призвела помилка в центрі поля, внаслідок чого Янушкевич сильним ударом відправив м'яч у кут воріт. Тут вже і Загладько не зміг виручити.

Шансів відігратися в динамівців не було.

Таким чином, "Шахтар" в півфіналі зустрінеться з латвійським "Сконто", а "Динамо-2", придбавши необхідний досвід, у четвер повертається до Києва.

Додамо, що у іншому півфіналі зустрінуться молодь "Зеніта" і азербайджанський "Інтер".