В першому матчі у груповому раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" програло на виїзді "Ромі" з рахунком 0:2.

У матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів "Рома" упевнено виграла у "Динамо" з рахунком 2:0. Перемогу віце-чемпіону Італії принесли точні удари Перротти і Тотті.

Перед грою Дем'яненко говорив, що його влаштує будь-який результат, окрім поразки. Цікаво, як головний тренер "Динамо" хотів добитися позитивного результату, якщо його команда першого удару в створ воріт суперника завдала тільки на 76-й хвилині матчу.

Єдиний гольовий момент біля воріт "Роми" виник в районі 80-ї хвилини, коли Маркович, який провалив цей матч, після пасу від Корреа небезпечно пробивав по воротах Доні.

Перший гол був забитий через дитячу помилку в обороні. Маркович забув, що його позиція на правому фланзі оборони "Динамо" і втік у центр, залишивши Макса Тонетто самотньо маячити біля бровки.

Аквілані це помітив і відпасував на півзахисника, якому не склало особливих труднощів прострілити в центр штрафного Перротту, що прибіг туди. Італійцю залишалося лише підставити голову під м'яч.

На 21-й хвилині після удару Тонетто гостей виручив Шовковський, а через сім хвилин врятувала штанга (знову відмінна гра флангом, простріл і удар Жуана практично впритул).

Друга половина також почалася з гострих випадів італійської команди. Шовковський парирував небезпечний удар Мансіні, потім наш голкіпер врятував після випаду Жюлі, але в ситуації з ударом Тотті він був безсилий.

Проста втрата м'яча в центрі поля, моментальний випад господарів, Перотта шикарним пасом розрізає оборону "Динамо" і капітан "Роми" Тотті без перешкод б'є метрів з 12-ти в дальній кут. Судячи з подій на полі, можна було давати фінальний свисток.

У самому кінці Кассетті міг забивати третій м'яч, але відправив м'яч до штанги. У результаті справедлива і закономірна перемога "Волков".

Додамо, що наприкінці першого тайму через травму залишив поле Ісмаель Бангура - головна надія "Динамо" в атаці.

Для того, щоб розраховувати на боротьбу хоча б за друге місце, динамівцям необхідно сильно додати. Причому практично у всіх компонентах футбольного мистецтва. Інакше навряд можна всерйоз говорити про шанси на вихід з групи.