"Динамо" програло "Бешикташу" у Стамбулі

"Динамо" поступилося туркам у Стамбулі / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Поступившись на виїзді "Бешикташу", "Динамо" поставило себе у важке положення.

Київське "Динамо" зазнало першої поразки у груповому турнірі Ліги Європи. У четвертому турі динамівці поступилися "Бешикташу" з рахунком 0:1 і опустилися на третє місце у групі E.

Це був один з найгірших матчів киян у цьому сезоні - динамівці допустили чимало помилок в обороні і беззубо виглядали в атаці.

У першому таймі підопічним Юрія Сьоміна вдалося провести одну потенційно небезпечну атаку - Мілевський увійшов в штрафний майданчик, де його завалив на газон Койбаши. Пенальті? Але Томмі Шервен, який знаходився поруч, 11-метровий не призначив.

Крім цієї атаки біля воріт Ченка нічого згадати за 90 хвилин гри. І лише в компенсований час українці мали кілька відмінних нагод біля воріт господарів, але турецька оборона на чолі з Ченком вистояла.

Отже, "Динамо" з 5-ма очками опустилося на третє місце, поступаючись туркам одним очком і англійському "Сток Сіті" п'ятьма пунктами.

Тепер для того, щоб вийти у 1/16 фіналу, киянам необхідно вигравати обидва матчі, що залишились - на виїзді зі "Сток Сіті" і вдома з "Маккабі".

А найближчої неділі на киян чекає нажважкий матч з "Металістом" у чемпіонаті України, який відбудеться у Харкові. Пряму трансляцію дивіться на каналі "2+2" та на "Проспорті". Початок зустрічі - о 19:30.

Ліга Європи. Груповий турнір

Група Е. 4-й тур (турнірна таблиця)

Стамбул. Стадіон "Іненю"

Головний арбітр: Томмі Шервен (Норвегія)

БЕШИКТАШ (Стамбул, Туреччина) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:0

Бешикташ: 99. Гьонен Ченк - 3. Ісмаїл Кейбаші, 55. Егемен Коркмаз, 6. Сівок, 13. Гільберт - 15. Мехмет Ауреліо (18. Неджип Уйсал, 63), 28. Ернст - 20. Сімау (23. Голошко, 90+2), 8. Фелі Кавлак, 7. Куарежма (к) - 9. Угу Алмейда (33. Еду, 87)

Запасні: 90. Кая - 27. Сідней, 24. Жуліу Алвеш, 11. Пектемек

Динамо: 1. Шовковський (к) - 3. Бетао, 37. Юссуф, 34. Хачеріді, 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич, 19. Гармаш (36. Нінкович, 46) - 9. Ярмоленко, 8. Алієв, 77. Карлос Корреа (11. Ідейє, 75) - 10. Мілевський

Запасні: 35. Коваль - 44. Леандро Алмейда, 25. Лукман, 99. Дуду, 7. Шевченко

1:0 Егемен Коркмаз, 67 (Сімау подав кутовий і Коркмаз ударом головою відправив м'яч у ворота Шовковського)

Попередження: Денис Гармаш, 33; Олександр Алієв, 40; Фелі Кавлак, 59; Егемен Коркмаз, 64