"Динамо" програло "Фіорентині" і вилетіло з Ліги Європи

Маріо Гомес першим засмутив "Динамо" / Фото: Reuters

Динамівці програли з загальним рахунком 1:3.

Київське "Динамо" не змогло пройти італійську "Фіорентину" у чвертьфіналі Ліги Європи.

"Біло-сині" програли у Флоренції з рахунком 0:2.

"Фіалки" притисли динамівців зі старту матчу. Три моменти поспіль мали Салах, Алонсо, Борха.

Ключовий момент стався на 40-й хвилині, коли Джермейн Ленс, маючи жовту карту, впав на лінії карного майданчика суперника.

Арбітр вирішив, що динамівець симулював і дав другий "гірчичник", залишивши нашу команду у меншості.

Хоча на повторах видно, що ніякої симуляції з боку голландця не було.

Фіорентина - Динамо. Відео вилучення Джермейна Ленса

Кілька хвилин потому "Динамо" пропустило. Маріо Гомес з кількох метрів забив Шовковському, який до цього не раз рятував.

На 87 хвилині "Динамо" мало розкішну можливість подовжити боротьбу у додатковому часі. Після подачі з кутового м'яч летів прямісінько в Олега Гусєва, але він не зреагував. Лише потім тримався за голову.

Після київських 1:1 динамівці не позбулися "синдрому останніх хвилин" і пропустили перед свисток. Відзначився Хуан Мануель Варгас

Тож, "Фіорентина" виходить у півфінал і буде серед потенційних суперників "Дніпра", який пройшов "Брюгге".