"Динамо" програло у першому матчі на Кубку Співдружності

"Динамо" - ХІК - 0:1© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 16 січня, 2011, 12:02 2697
У першому турі Кубка чемпіонів Співдружносиі динамівці зазнали мінімальної поразки від чемпіона Фінляндії ХІКа.

Київське "Динамо-2" з поразки стартувало на Кубку чемпіонів Співдружності, що 15 січня розпочався у Санкт-Петербурзі. У першому турі кияни зазнали мінімальної поразки від чемпіона Фінляндії ХІКа.

З перших хвилин зустрічі динамівці спробували заволодіти ініціативою, більше контролювали м'яч, а Рибалка завдав дуже небезпечний удар зі штрафного у ближній кут. Після рикошету воротар не без зусиль перевів м'яч на кутовий.

Фіни нечасто наближалися до воріт Загладька, а коли це їм вдавалося, захисники не дозволяли там особливо розгулятися. По ходу гри Андрій Гусін підкликав до себе то Парцванію, то Люльку, вносячи корективи в їхні дії. Сергій навіть одного разу пробрався до воріт суперника, але удар у захисника вийшов несильним.

Трибуни величного СКК "Петербурзький", що вміщує 25 тисяч глядачів, на жаль, справляли гнітюче враження. У критому спортивному комплексі зібралося лише кілька сотень уболівальників, а їх нечасті оплески луною відгукувалися в усіх кінцях арени.

Після перерви був близький до взяття динамівських воріт Бах, але обійшлося.

А незабаром динамівці створили, мабуть, найреальніший момент у зустрічі: Сокол у непростій ситуації примудрився зробити передачу на Морозенка. Від Євгена м'яч потрапив до Рибалка, Сергій бив, здавалося, напевно, але Валлен кінчиками пальців все ж дістав м'яч.

ХІК відповів не менш небезпечно - м'яч після удару Ліндстрема лише на кілька сантиметрів розминувся з поперечиною. Незабаром у фінів вийшло троє свіжих футболістів, а динамівці трохи знітилися, та й втома відчувалася. У цій ситуації підопічні Гусіна взяли на озброєння стандарти. Непогано пробив Морозенко зі штрафного, але після рикошету м'яч пішов на кутовий.

Ніщо не віщувало біди, але на останній хвилині Новак грубо збив у штрафному майданчику Баха, а арбітр рішуче вказав на "точку". Загладько вгадав напрям удару Скапіні, але дотягнутися до м'яча не зумів. Відразу після цього пролунав фінальний свисток.

Після матчу керманич динамівців Андрій Гусін прокоментував гру: "Безумовно, ніхто не розраховував програвати на останній хвилині. Але, в цілому, враження позитивні. "Динамо" непогано контролювало м'яч, але мені не сподобалося, що ми не змогли завершити свої моменти. Відзначу надійну гру оборони протягом всього матчу. Суперник, звичайно, тиснув, нам трохи не вистачило потужності, хлопці в кінці не дотерпіли. Більшість з них витримало темп, у мене до них претензій немає, билися добре. На жаль, у нас не було ким підсилити гру в кінцівці матчу. Суперник же це зробив завдяки замінам, за рахунок цього у нього була невелика перевага.

Футбол така гра, в якій одна помилка, навіть на останній хвилині, може призвести до поразки. Необхідно буде внести деякі корективи, оскільки в середині поля ми трохи перетримував м'яч. Зараз я не хочу перенапружувати хлопців і тиснути на них психологічно. Сьогодні наступний матч, нам потрібно спокійно відновитися і підготуватися до нього", - додав Гусін.

У іншому матчі групи "Д" молодіжна збірна Росії перемогла литовський "Екранас" 4:2.

У неділю "Динамо-2" зустрічається з "Екранасом".