"Динамо" поступилось збірній Ізраїлю (відео)

Ярмоленко забив четвертий гол на зборі в Ізраїлі© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 26 січня, 2011, 15:48 3382 1
Підопічні Юрія Сьоміна поступились національній збірній Ізраїлю з рахунком 2:3. Голи у складі "Динамо" забили Андрій Ярмоленко і Роман Зозуля.

Київське "Динамо" провело черговий спаринг на підготовчому зборі в Ізраїлі. Підопічні Юрія Сьоміна поступились національній збірній Ізраїлю з рахунком 2:3.

Як і у попередніх матчах, динамівці швидко відкрили рахунок зусиллями Андрія Ярмоленка. Шева віддав точну передачу тезці, а той завдав розкішний результативний удар, котрий викликав оплески нечисленних уболівальників на стадіоні "Рамат Ган". Четвертий гол Ярмоленка у 2011 році.

Ізраїльтяни зрівняли рахунок на 58-й хвилині. Господарі заробили штрафний по центру, метрах в 24-х від воріт. Першим ударом Бузагло пробив у стінку, а повторним відправив м'яч у кут воріт.

На 64-й хвилині ізраїльтяни вийшли уперед. Бузагло з короткого розбігу виконав штрафний удар на виконання з 20-ти метрів - м'яч по дузі опустився у кут воріт Коваля.

А на 77-й хвилині динамівці пропустили третій м'яч. Бетао у простій ситуації банально не влучив по м'ячу. Коваль не чекав такого підступу і не встиг підстрахувати бразильця. То ж Хемед спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Проте невпинні спроби динамівців прорватися до воріт ізраїльтян увінчалися успіхом на 87-й хвилині. Швидка триходівка за участю Маграо, Гармаша та Зозулі завершилася результативним ударом останнього з лінії штрафного майданчика.

2:3 - перша поразка "Динамо" на підготовчому зборі в Ейлаті.

Відзначимо, що цей матч, за згодою сторін, проходив за незвичною схемою. Команди зіграли три тайми по 30 хвилин.

Нагадаємо, що до завершення збору в Ейлаті "Динамо" двічі поміряється силами з ФК "Нижній Новгород". Матчі відбудуться 29 і 30 січня.

А третього лютого кияни зустрінуться з дніпропетровським "Дніпром" у чвертьфіналі Marbella Cup. Але це вже буде другий збір "Динамо".

Товариський матч

Тель-Авів. "Рамат Ган"

"Динамо" (Київ, Україна) - Збірна Ізраїлю - 2:3

Динамо (1-й і 2-й тайми): Шовковський (к), Алмейда, Юссуф, Михалик, Даніло, Вукоєвич, Єременко, Ярмоленко, Мілевський, Шевченко, Кравець
Динамо (3-й тайм): Коваль, Несмачний (к), Гусєв, Хачеріді, Даніло, Бетао, Маграо, Гіоане, Гармаш, Андре, Зозуля

Ізраїль: Харуш (Гореш, 45), Зів (Даса, 55), Роаш (Дгані, 56), Шиш, І.Коен, Натчо (Альберман, 43), Бузагло, Бітон, Бен Шушан (Малул, 31), Голаса (Хемед, 60), Дамарі (Коллауті, 43)

1:0 Андрій Ярмоленко, 15
1:1 Бузагло, 58
1:2 Бузагло, 64