"Динамо", програвши у Манчестері, вийшло у чвертьфінал Ліги Європи Спорт 18 березня, 00:07
У Манчестері кияни поступились з рахунком 0:1, однак завдяки домашній перемозі пробилися у чвертьфінал.

Манчестер Сіті - Динамо_1
AFP
Англійці перемогли, але далі йде "Динамо"
Київське "Динамо" пробилось у чвертьфінал Ліги Європи, пройшовши за сумою двох зустрічей найбагатшу команду світу "Манчестер Сіті".

У Манчестері кияни поступились з рахунком 0:1, однак завдяки домашній перемозі з рахунком 2:0 кияни вийшли до чвертьфіналу.

Матч на "Сіті оф Манчестер" тримав у напрузі вболівальників обох команд з першої до останньої хвилини. Динамівці грамотно вибудували оборону, віддавши ініціативу англійцям і сподіваючись на контратаки.

З багатьох моментів господарі реалізували лише один - в кінці першої половини зустрічі Коларов сильним ударом після розіграшу штрафного "пробив" Шовковського.

У другому таймі киянам вдалося зберегти прийнятний результат, а з фінальним свистком арбітра переможно підняти руки вгору.

Свого суперника у чвертьфіналі "Динамо" дізнається 18 березня. О 14:00 у Ньоні розпочнеться жеребкування.