Кутові: 3 (2) - 6 (3)
Володіння м'ячем:
44% (47%) - 56% (53%)

В дужках показники першого тайму

Суперником столичного гранду буде "Шахтар" або "Олімпік" (Марсель). Після першого матчу перевага у гірників (2:0). ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ТУТ

КИЇВСЬКЕ ДИНАМО ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ВИЙШЛО У ПІВФІНАЛ КУБКА УЄФА!!!!

90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90 хв: арбітр компенсував дві хвилини у другому таймі

Майже пішки ходять динамівці і парижани в останні хвилини матчу

84 хв: останню заміну провів Сьомін: Мілоша Нінковича замінив Тіберіу Гіоане
84 хв: штрафний удар у гостей. Навіс Ротена і удар Армана. Неточно
83 хв: заміна у складі "Динамо": замість Аїли Юссуфа вийшов на поле Андрій Несмачний
82 хв: Сеара сильно пробив з 25 метрів, але прямо в руки Богушу!
81 хв: Мілевський втікав один на один, але пробити йому завадив висівший на форварді Камара, вибивши м'яч на кутовий
80 хв: протягом останніх 10 хвилин жодного моменту біля обо воріт

Схоже, ПСЖ здався. Французи перестали пресингувати суперника і "Динамо" спокійно катає м'яч в центрі поля

71 хв: Нінкович пробив з-за меж карного майданчика. Ландро відбив перед собою, але на цей раз Вукоєвіча перед ним не було:)
69 хв: стадіон оплесками проводжує з поля Ісмаеля Бангуру. Замість гвінейця вийшов Карлос Корреа
68 хв: останню заміну провів Ле Гуен. Замість Гійома Оаро на поле вийшов Людовік Жюлі
67 хв: Арман збив Мілевського перед карним майданчиком. Штрафний удар пробиває Алієв. Вище воріт
64 хв: після передачі зліва Бангура в дотик пробивав з 16 метрів. Дуже неточно

62 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!
Вукоєвіч

Алієв виконав штрафний удар метрів з 30-ти. Ландро відбив м'яч перед собою і Вукоєвіч добив сферу у порожні ворота

61 хв: двічі мали забивати франузи: після удару з 10 метрів Оаро м'яч рикошетом від захисника пройшов поруч зі штангою. Після навісу з кутового по воротах з близької відстані пробивав Сессеньон - неточно
60 хв: багатоходівка "Динамо". М'яч потрапляє до Єрьоменка і Рома прострілює. Рикошет і Ландро ловить м'яч
58 хв: Мілевський вивів Бангуру один на один, але боковий арбітр - Херманс чи Хуенс - угледів офсайд. Дивне рішення. Поза грою і близько не було
57 хв: Єьоменко наносить удар в дальній кут справа. Неточно
55 хв: Єрьоменко прострілив справа. Точно в руки Ландро
52 хв: знову дали пробити Сессеньону і знову неточний удар
50 хв: Сессеньон пробив з-за меж карного майданчика. Вище воріт
49 хв: Єрьоменко справа простілив. Рикошет від Ландро і м'яч котився уздовж воріт ПСЖ

ПСЖ динамічно розпочав другий тайм. Парижани за кілька хвилин провели дві небезпечні атаки, але в першому випадку після удару Ротена і сейва Богуша не зміг добити Луіндула (вибив Сабліч), а в другому після прострілу зліва м'яч розминувся з дальньою штангою

46 хв: другу заміну провів Ле Гуен, кинувши в бій одного з лідерів: замість Клемана вийшов Жером Ротен
46 хв: розпочався другий тайм

Статистика після першого тайму:

Удари (всього): 8 - 8
Удари в площину воріт: 3 - 2
Фоли: 11 - 4
Кутові: 2 - 3
47% - 53%

45+1 хв: Франк де Блекере дає свисток на ПЕРЕРВУ
45 хв: арбітр компенсував одну хвилину у першому таймі
42 хв: штрафний удар у киян. До воріт 30 метрів. Алієв б'є і м'яч пролітаж в сантиметрах від лівої штанги
41 хв: Єрьоменко справа навісив в карний майданчик. Бангура скинув під удар Нінковичу. Серб вистрілив сходу у лівий кут і Ландро в неймовірному стрибку рятує парижан. З гострого кута добивав Бангура, але його постріл неточний
39 хв: Алієв навішує з правого флангу на дальню штангу. Нінкович хотів пробити, але розминувся з м'ячем
38 хв: після подачі зі штрафного Оаро пробиває головою. Набагато вище воріт
36 хв: Мілевський з Бангура удвох спробували обіграти весь захист парижан. Ісмаель двічі намагався завдати удару, але в обох випадках м'яч блокували захисники
34 хв: подачу з лівого флангу ударом головою завершає Оро. Неточно
31 хв: кутові кияни розігрують невдало. Подача Алієва і захисники виносять м'яч
31 хв: Алієв вистрілив метрів з 20-ти. Ландро пепевів на кутовий
30 хв: багатоходівка киян завершилась прострілом з правого флангу Каддурі і Ландро з другої спроби зафіксував м'яч

Гра проходить у безперервних атаках "Динамо", на які час від часу відповідають французи

23 хв: з правого флангу Алієв діагоналлю вивів на удар Єрьоменка. Рома вистрілив зльоту, але його удар виявився неточним
21 хв: кутовий удар біля воріт "Динамо"
20 хв: Мілевський опинився на ударній позиції по справа. Але удару форварда забракло влучності
17 хв: чудову нагоду відзначитись втратив Мілевський: після класної передачі від Бангура Мілевський вибіг фактично один на один і пробив з-за меж карного майданчика. На жаль неточно
16 хв: першу заміну проводить незадоволений захистом Ле Гуен: замість Саммі Траоре вийшов Грегорі Бурійон

15 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Алієв виконав штрафний удар з правого флангу. М'яч від голови захисника здійнявся у повітря. Мішель Ландро спробував кулаками вибити його в поле, а влучив у власті ворота

14 хв: Мілевський пройшов по ліфому фланзі, змістився в центр і відкотив під удар Алієву. Вистріл Саші і м'яч від голови захисника пішов на кутовий
12 хв: Бангура отримав передачу від Алієва, увійшов в карний майданчик, обіграв захисника і пробив у ближній кут. Мяч пройшов поруч зі штангою
7 хв: після розіграшу кутового з кількох метрів Луіндюла пробив у стійку
7 хв: Луіндула прийняв м'яч у штрфному, але пробити йому завадили захисники
5 хв: французи спробували миттжво відповісти, але удар Оаро виявився уже неточним

4 хв: ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!
Бангурааааааааааааааааа

Мілевський втік від декількох суперників на лівому фланзі, відпасував в центр на Бангура і гвінеєць завдав прицільного удару з 18-ти метрів у ліву "шістку" воріт Ландро!

1 хв: гості розпочали перший тайм з центру поля і відразу закинули м'яч у наш карний майданчик. Богуш піймав