"Динамо" розгромило "Дніпро" (відео)

Ярмоленко забив два м'ячі© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 28 серпня, 2011, 19:20 3908 2
У центральному матчі 8-го туру Прем'єр-ліги "Динамо" здобуло блискучу перемогу над "Дніпром".

Київське "Динамо" одержало розгромну перемогу над дніпропетровським "Дніпром" у центральному матчі 8-го туру чемпіонату України.

По суті, перший небезпечний момент закінчився взяттям воріт. Алієв подав з кутового на ближню стійку, де Попов ударом головою вколотив м'яч у сітку (ВІДЕО).

Не пройшло й хвилини, як динамівці подвоїли перевагу. Алієв класним пасом вивів Мілевського один на один з воротарем і Артем пробив повз Лаштувку (ВІДЕО).

"Дніпро" великими силами кинувся відіграватися, проте кияни надійно оборонялися, не підпускаючи суперника до своїх воріт.

А на 33-й хвилині гості організували прекрасну контратаку, але Ідейє не реалізував вихід один на один з Лаштувкою.

В компенсований час Ідейє після передачі Даніло Сілви знову не реалізував свій черговий момент, але цього разу на добиванні вдало зіграв Ярмоленко (ВІДЕО).

У другому таймі динамівці спокійно і надійно оборонялися, не дозволяючи дніпропетровцям створювати гольових моментів.

А на 70-й хвилині динамівці забили четвертий гол. Трьохходівка Єременко - Мілевський - Ярмоленко закінчилася красивим ударом останнього у дальній кут воріт (ВІДЕО).

"Дніпро" не залишив спроб забити бодай гол у ворота Шовковського, але численні навіси не призвели до чогось небезпечного.

"Динамо" завдяки осічці "Шахтаря" ("гірники" зіграли у результативну нічию в Одесі) піднялося на перше місце в турнірній таблиці.

А "Дніпро" продовжує розчаровувати своїх уболівальників, як грою так і результатом.

Прем'єр-ліга. 8-й тур

Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена"
Головний арбітр: Юрій Вакс (Сімферополь)

ДНІПРО Дніпропетровськ - ДИНАМО Київ - 0:4

Дніпро: 27. Лаштувка - 2. Інкум, 5. Мандзюк, 7. Кулаков (4. Кравченко, 46), 9. Калініч, 10. Коноплянка, 14. Чеберячко (69. Антонов, 46), 17. Стрініч (8. Джуліано, 46), 19. Денісов, 20. Боатенг, 29. Ротань (к)

Запасні: 32. Каніболоцький, 11. Олійник, 18. Зозуля, 30. Шахов

Гоговний тренер: Хуанде Рамос (Іспанія)

Динамо: 1. Шовковський (к) - 2. Даніло Сілва, 3. Бетао (37. Юссуф, 54), 5. Вукоєвич, 6. Попов, 8. Алієв (25. Аруна, 71), 9. Ярмоленко, 10. Мілевський, 11. Ідейє, 23. Єременко (77. Корреа, 78), 34. Хачеріді

Запасні: 35. Коваль, 14. Рибалка, 36. Нінкович, 45. Калитвинцев

Головний тренер: Юрій Сьомін (Росія)

0:1 Горан Попов, 24 (Алієв подав кутовий і Горан Попов невідпорно пробив головою)

0:2 Артем Мілевський, 25 (Алієв вивів Мілевського один на один і Артем впевнено переграв Лаштувку)

0:3 Андрій Ярмоленко, 45+3 (Даніло, зробивши вражаючий ривок по правому флангу, увірвався в штрафний майданчик і віддав передачу під удар Ідейє. Браун бив у дотик, але потрапив у Лаштувку. М'яч від воротаря відскочив до Ярмоленка і той добив його у сітку)

0:4 Андрій Ярмоленко, 70 (трьохходівка Єременко - Мілевський - Ярмоленко завершилась результативним ударом останнього у дальній кут)

Попередження: Дерек Боатенг, 17; Артем Мілевський, 17; Сергій Кравченко, 85

Київське "Динамо" націлилось на турецького Мессі (відео)