"Динамо" розгромило новачка Прем'єр-ліги

Шевченко знову забив за "Динамо"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 31 липня, 2010, 20:40 2125
"Динамо" здобуло першу перемогу з великим рахунком у цьому чемпіонаті - на виїзді з рахунком 3:0 був обіграний "Севастополь".

Київське "Динамо" на виїзді розгромило з рахунком 3:0 новачка української Прем'єр-ліги - ПФК "Севастополь". Кияни здобули другу перемогу з великим рахунком протягом тижня, нагадаємо, в кваліфікації Ліги чемпіонів вони обіграли 3:0 "Гент". Натомість кримчани пропустили перші голи в чемпіонаті.

В першому таймі кримська команда змогла гідно протистояти віце-чемпіонам та навіть створила гольовий момент біля їхніх воріт, перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю.

Натомість вже на початку другого тайму (50-та хвилина) Андрій Ярмоленко відкрив рахунок. Форвард киян скористався провалом у захисті "Севастополя" та головою з близької відстані розстріляв ворота.

За шість хвилин захисник "Динамо" Тарас Михалик потужно пробив здалеку - голкіпер господарів Сокоренко не найкращим чином зреагував на удар, і м'яч від його рук полетів у ворота.

Поставив крапку в грі Андрій Шевченко, який забив головою після розіграшу кутового та зручної скидки Гармаша. Після цього "Динамо" впевнено довело матч до перемоги.

Кияни в результаті своєї перемоги здобули 10 очок і зрівнялися за очками з донецьким "Шахтарем", який напередодні переміг "Арсенал" у Києві - 3:1.

ПФК "Севастополь" - "Динамо" Київ - 0:3

Голи: Ярмоленко, 50, Михалик, 56, Шевченко, 77

"Севастополь": Сокоренко, Шевелюхін, Шандрук, Левандовські, Піскун, Култишев (Худоб'як, 60), Дуляй, Салхі, Ференчак, Ківа (Лісовий, 61), Шевчук (Плешаков, 80)

"Динамо": Бойко, Данило (Алмейда, 85), Бетао, Михалик, Маграо, Вукоєвіч, Гармаш, Бертольо (Ель Каддурі, 73), Шевченко (Кравець, 85), Ярмоленко, Зозуля

Попередження: Шевелюхін - Маграо

"Шахтар" розправився з київським "Арсеналом"