"Динамо" розгромило "Скендербеу" завдяки хет-трику Теодорчика

Теодорчик допоміг "Динамо" трьома забитими голами. / Фото: ФК Динамо Київ

На зборах в Марбельї чемпіони України дуже впевнено перемогли цьогорічного учасника Ліги Європи.

Київське "Динамо" зіграло свій другий контрольний поєдинок на зборах в іспанській "Марбельї".

Цього разу команда Сергія Реброва розгромила албанський "Скендербеу"4:1.

Рахунок у чемпіонів України відкрив парагваєць Дерліс Гонсалес (23'), після чого хет-трик оформив поляк Лукаш Теодорчик (52', 74', 77'). У албанців єдиний м'яч забив Ренатіньйо (75')

"Динамо", перший тайм: Рудько, Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Петрович, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Гонсалес, Мораєс.

"Динамо", другий тайм: Шовковський, Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш, Рибалка, Мякушко, Мігель, Яремчук, Калитвинцев, Теодорчик.

Нагадаємо, у першому контрольному матчі в Марбельї кияни розписали нічию з дрезденським "Динамо" – 2:2.