"Динамо" перервало безвиграшну серію

"Динамо" - "Севастополь" - 2:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 27 листопада, 2010, 22:16 2632
Три очки у грі з "Севастополем" принесли точні удари Романа Єременка і Огнена Вукоєвича в кожному з таймів. Пенальті не забили Єременко і Мілевський.

В останній грі чемпіонату України в 2010 році "Динамо" перемогло "Севастополь" з рахунком 2:0, перервавши трьохматчеву безвиграшну серію. Три очки киянам принесли точні удари Романа Єременка і Огнена Вукоєвича в кожному з таймів. Могли динамівці ще відзначитися, як мінімум двічі, але не зуміли реалізувати два 11-метрових.

Головним сюрпризом для вболівальників стало повернення на поле Олександра Шовковського. Останній раз воротар грав за першу команду ще в минулому сезоні, п'ятого травня. І ось, після більш ніж півроку, Шовковський знову грі! Іяк же приємно було знову побачити СаШо у складі, милуватися його грою. А милуватися, варто відзначити, було чим. Мінімум тричі Шовковський рятував команду в складних ситуаціях, коли удари суперник наносив з лічених метрів. З поверненням, СаШо!

Динамівцям вдалося забити швидкий м'яч, який багато в чому зняв напругу і заспокоїв гру команди. Літовка невпевнено зіграв на перехопленні, а Єрьоменко зумів на долю секунди випередити Болохана і проштовхнути м'яч у ворота.

В цілому, гра рясніла небезпечними моментами. На двох команди завдали 16 ударів, 11 з яких припали в площину воріт. Дуже хотів відзначитися Мілевський, для якого забитий м'яч став би 50-м у чемпіонаті України. У минулій грі Артем не реалізував пенальті у ворота "Металіста", у звітній зустрічі також схибив при ударі з 11-тиметрової позначки. Мабуть, не судилося Мілевському забити ювілейний м'яч з пенальті, доведеться це робити з гри, у весняній частині сезону.

Варто віддати належне гостям, які втративши через травми і дискваліфікації найдосвідченіших своїх гравців, віддали ініціативу динамівцям, при цьому дуже небезпечно контратакуючи. Якби не впевнена гра Шовковського, у господарів в цій зустрічі моли б виникнути серйозні проблеми.

Втім, аналогічно можна сказати і про воротаря кримчан Літовку. Два відбиті пенальті в одному матчі, та ще й від гравців "Динамо" і національних збірних своїх країн Романа Єременка та Артема Мілевського, стали найбільш яскравими моментами в поки ще недовгій спортивній біографії 22-річного кіпера.

Можливо, на динамівців чекала б нервова кінцівка, не забий Вукоєвич на 65-й хвилині. Огнен єдиний в команді, що виходив у всіх 19 іграх в нинішньому чемпіонаті. Нагородою за стабільність став прекрасний за виконанням м'яч - Гусєв прострілив з правого флангу, а Вукоєвич з 20-ти метрів блискуче пробив точно в кут - 2:0!

"Динамо" йде на зимову перерву на другому місці, відстаючи від "гірників" на 9 очок, і, випереджаючи "Металіст" на 2 очки.

2 і 15 грудня "Динамо" зіграє з БАТЕ і Шерифом у Лізі Європи.