"Динамо", "Рубін" і "Зеніт" вийшли у чвертьфінал Кубка Росії

"Динамо" мінімально обіграло "Анжи"© fcdinamo.ru
Спорт 22 вересня, 2011, 12:52 1322 1
У чвертьфінал Кубка Росії вийшли всі фаворити 1/8ф , окрім московського "Спартака".

У середу, 21 вересня, відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Росії.

Лідери російської Прем'єр-ліги пітерський "Зеніт" і московське "Динамо" здолали брянське "Динамо" і махачкалінський "Анжи" відповідно. Причому, динамівці зуміли забити лише у доданий час. Відзначився Олександр Кокорін.

Зазначимр, що Андрій Воронін провів на полі всі 90 хвилин.

Казанський "Рубін" виявився єдиним клубом, який здобув гостьову перемогу. Підопічні Курбана Бердиєва розібралися з пермським "Амкаром" з рахунком 2:0. У складі казанців результативний пас віддав екс-гравець київського "Динамо" Роман Єременко.

Серед несподіванок ігрового дня стала поразка московського "Спартака" від нижегородської "Волги". Москвичі поступилися гостям у серії післяматчевих пенальті – 7:6.

Відзначимо, що всі чвертьфінальні матчі турніру відбудуться 21 березня 2012 року.