"Динамо" - "Рубін" - 3:1. Україна знову сильніша за Росію

Після першого тайму попереду гості© uefa.com
Спорт 16 вересня, 2009, 23:37 5127 15
"Динамо" здобуло перемогу над "Рубіном" в рамках групового турніру Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 1-й тур

Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського
Арбітр: Ален Хамер; асистенти: Франсуа Манжан, Крістіан Холтген (всі - Люксембург)

ДИНАМО (Київ, Україна) - РУБІН (Казань, Росія) - 3:1

Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко, 36. Нінкович, 7. Шевченко - 10. Мілевський
Запасні: 31. Богуш, 3. Бетао, 4. Гіоане, 20. Гусєв, 29. Мандзюк, 35. Гармаш, 49. Зозуля

Рубін: 77. Рижиков - 3. Ансальді, 76. Шаронов, 4. Навас, 19. Калєшин - 61. Караденіз, 16. Нобоа, 7. Сємак, 15. Рязанцев - 10. Домінгес, 11. Бухаров
Запасні: 1. Козко, 9. Салуквадзе, 23. Баляйкін, 24. Попов, 32. Горбанєц, 42. Муравськи, 88. Касаєв

% володіння м'ячем: 57 (59) - 43 (41)

До зустрічі 29 вересня на "Камп Ноу" у Барселоні!

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90 хв: остання заміна у складі "Динамо". Замість Андрія Шевченка на поле вийшов Бетао

86 хв: ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Гусєв промчав по правому флангу і відпасував в карний майданчик на Мілевського, той спробував пробити, але влучив в захисника. М'яч відскочив назад на Гусєва і Олег з близької дистанції розстріляв ворота "Рубіна"

83 хв: друга заміна у складі "Рубіна". Замість Олександра Рязанцева на поле вийшов Алан Касаєв

81 хв: Гусєв уривається в карний майданчик справа, прибирає захисника, пробиває з гострого кута. Рижиков робить ще один сейв

80 хв: ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Гиоане виконав вивірену подачу з лівого флангу, Шевченко класно в додик переправив м'яч на Маграо і бразилець чарівним ударом вбив м'яч в ближню дев'ятку воріт Рижикова

79 хв: Маграо виуручує з правого флангу на Шеву. Той б'є і Рижиков переводить надскладний удар на кутовий

78 хв: ще один кутовий подає справа Маграо. Гості відбилися

77 хв: знімає Бердиєв Домінгеса. Замість нього вийшов Рафал Муравськи

73 - 76 хв: "Динамо" притиснуло гостей до воріт. Назріває другий гол у ворота "Рубіна"

72 хв: небезпечно біля воріт гостей. Простріл Гусєва справа, однак ніхто не дотягується до м'яча

70 хв: кутовий справа подають динамівці. Маграо подає на ближню стійку і Юссуф головою відправив м'яч у девятку - 1:1

ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

68 хв: подача у воротарський майданчик з правого фланга. Пожежа біля воріт гостей, однак ані Мілевському, ані Шевченку не вдалося переправити м'яч у ворота

67 хв: Крістіан Ансальді на правому фланзі грубо збив Гусєва. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Крістіан Ансальді

66 хв: Ансальді наніс дальній удар. Поруч зі стійкою

65 хв: друга заміна у складі "Динамо": замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Олег Гусєв

65 хв: кутовий справа біля наших воріт. Ансальді подає і хтось з гравців у червоній формі фолить у атаці

64 хв: Караденіз справа дуже гостро прострілив. Нащастя, Семак не влучив у ворота

62 хв: Артем увійшов в карний майданчик, обіграв трьох захисників, а після цього сам упав. Хамер все бачив, а тому попередив форварда за пірнання. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Артем Мілевський

59 хв: Юссуф віддав на Мілевського, а Артем пробивав у правий кут з 16-ти метрів. Несильний удар і Рижиков без проблем піймав м'яч

58 хв: отже, перша заміна у складі "Динамо": замість Мілоша Нінковича на поле вийшов Тіберіу Гіоане

57 хв: кияни подали кутовий зліва. Нажаль, неточний навіс

56 хв: кияни заробили небезпечний штрафний удар. До воріт 30 метрів. Б'є Шева у дальній кут, і Нобоа в стрибку вибиває головою м'яч на кутовий

56 хв: Шевченко заробив кутовий справа. Маграо подає у воротарський. Захисник вибив м'яч подалі від воріт.

54 хв: готується перша заміна у складі "Динамо". На брівці стоїть Тіберіу Гіоане

52 хв: подає Єрьоменко і Нінкович б'є головою з семи метрів. Вище воріт

52 хв: Шаронов у 30-ти метрах до воріт фолить на Мілевському

51 хв: Караденіз з правого флангу навішував на дальню стійку. Єрьоменко випередив Бухарова

50 хв: Мілевський гоговою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика. В падінні пробиває Шева. М'яч летить над поперечиною

48 хв: кутовий удар біля воріт "Динамо". Ансальді подає, а Шовковський вибиває кулаками

% володіння м'ячем: 59 - 41

45+1 хв: ПЕРЕРВА

45 хв: Помилка Хачеріді і кутовий біля воріт "Динамо". Розіграли гості "стандарт" невдало

42 хв: Мілевський відкинув м'яч направо Шеві, Андрій подав на дальню штангу, але Ярмоленко в боротьбі із захисником не зумів пробити як слід. Удар вище воріт

35 хв: відсоток володіння м'ячем 60 на 40 на нашу користь. Проте дивідендів для "Динамо" це не приносить

34 хв: Ансальді подає кутовий справа. Подача у воротарський і Шовковський вибиває м'яч

33 хв: підступний удар наносив Бухаров. М'яч від ноги нашого захисника полетів на кутовий

30 хв: Нінкович виграв боротьбу у двох захисників і пробивав повз голкіпера, який вискочив з воріт. Нажаль, м'яч розминувся зі стійкою

25 хв: Шаронов збив в центрі поля Нінковича. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Роман Шаронов

24 хв: небезпечний штрафний у напрямку воріт "Динамо". Нінкович збив Сємака. До воріт 21 метр. Б'є Домінгес. М'яч влітає в ліву дев'ятку, а Шовковський лише поглядом проводжає сферу - 0:1

23 хв: ще один небезпечний штрафний удар зліва. Знову навішує Маграо, а пробиває Юссуф. На цей раз значно ближче до воріт

19 хв: фол на Мілевському на лівому фланзі поблизу карного майданчика. Маграо навішує, а Юссуф пробиває - нажаль, дуже неточно

16 хв: Мілевський добрався до карного майданчика, пішов на захисника і втратив м'яч

15 хв: поки що команди діють переважно через фланги. Дуже повільний темп гри

8 хв: Ярмоленко на своєму фланзі відібрав м'яч у гравця "Рубіна", обійшов двох суперників, однак втритив м'яч при спробі обіграшу третього

5 хв: Мілевський проривався в карний майданчик по центру, однак його зупинили захисники

2 хв: в перші хвилини гри перевага на боці гостей. Казанці через фланги намагаються організовувати свої атаки

1 хв: з центра поля розпочинають гості і проводять першу атаку

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 15
  • Юля Юля 14 травня, 21:49 Згоден 1 Не згоден 0 ааа...Динамовцы рулят))) люблю их* koya: знаете...может они и на пантах...голы они же забивают с силой...а Шовковский не просто так мячи ловит) Всем платят за игру...так что они на равных! И это я говорю как 12 летняя девченка) відповісти цитувати Дякуємоспам