"Динамо" - "Шахтар" - 0:2. Кубок їде до Донецька

"Динамо" - "Шахтар" - 0:2© shakhtar.com
Спорт 25 травня, 2011, 22:07 5081 10
Донецький "Шахтар" оформив "золотий дубль", обігравши у фіналі Кубка України київське "Динамо".

В Сумах завершено фінальний матч Кубка України "Динамо" - "Шахтар". Донеччани перемогли з рахунком 2:0 і стали семиразовими володарями Кубка України.

Раніше "Динамо" і "Шахтар" зустрічалися в Кубку України сім разів.

Кубок України. Фінал

20:15. Суми. Стадіон "Ювілейний". 27850 глядачів
Головний арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк - 0:2

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва (3.Бетао, 57), 34.Хачеріді, 37.Юссуф, 6.Попов - 5.Вукоевич - 9.Ярмоленко, 23.Єременко (8.Алієв, 69), 20.Гусєв - 10.Мілевський, 7.Шевченко

Запасні: 71.Бойко, 19.Гармаш, 22.Кравець, 30.Каддурі, 49.Зозуля

Шахтар: 30.П'ятов, 33.Срна (к), 5.Кучер, 44.Ракицький, 13.Шевчук - 3.Хюбшман - 7.Фернандіньо, 8.Жадсон (22.Мхітарян, 80), 10.Вілліан (29.Тейшейра, 77) - 11.Едуардо, 9.Адріано

Запасні: 12.Худжамов, 32.Іщенко, 20.Коста, 26.Рац, 19.Гай

0:1 Едуардо да Сілва, 64
0:2 Луїс Адріано, 87

Попередження: Бетао, 72; Едуардо да Сілва, 76; Горан Попов, 82; Даріо Срна, 88; Артем Мілевський, 88; Фернандіньо, 90; Аїла Юссуф, 90+3

Вилучення: Едуардо да Сілва, 76; Бетао, 85

ШАХТАР ВИГРАЄ ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ!!!

90+5 хв: фінальний свисток

90+1 хв: грубо зіграли проти Попова і Мілевський знову поліз у бійку. Але партнери зупинили його

90 хв: Алієв подав штрафний. Рикошет і Попов сильним ударом відправив м'яч на трибуни

89 хв: проти Мілевського грубо зіграв Срна і Артем намагався покарати хорвата на полі. Почалася сутичка, але динамівець так і не дістав порушника

87 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Швидка контратака "Шахтаря". Срна на правому фланзі поборовся за м'яч з Поповим, віддав пас на хід Тейшейрі. Алекс класним пасом вивів Адріано на ударну позицію. І Луїс ударом в дотик розстрілює Шовковського

85 хв: Бетао грубим порушенням правил зриває атаку донеччан і Швецов вилучає бразильця

84 хв: після подачі Алієва в дотик пробиває Мілевський. М'яч потрапляє у стійку і від спини П'ятова вилітає в поле, після чого Срна вибиває сферу на кутовий

81 хв: чистий вихід Шевченка один на один, але лайнсмен угледів у цьому епізоді офсайд. Помилкове рішення

Поки неясно, за що Едуардо отримав перший "гірчичник"

76 хв: Едуардо б'є по воротах після свистка і отримує за це "гірчичник". Виявляється, попередження є другим для хорвата і "Шахтар" залишається у меншості

75 хв: Шева отримує м'яч в штрафному майданчику, але не наважується бити і віддає на Юссуфа. Той прострілює на ближню стійку, де стоять лише "гірники"

72 хв: Юссуф "косить" Вілліана в центрі поля, зриваючи небезпечну контратаку "гірників"

70 хв: Алієв виконує і кутовий. Небезпечно біля воріт П'ятова, але захисники врешті-решт виносять м'яч в поле

70 хв: Алієв, щойно з'явившись на полі, виконує штрафний удар з 40-ка метрів. М'яч від "стінки" летить на кутовий

67 хв: удар Шеви з-за меж штрафного - П'ятов відбиває м'яч, але добити сферу нікому

65 хв: Фернандіньо увірвався у штрафний майданчик і пробив у ближній кут - м'яч пролетів в метрі від воріт

64 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Срна навішує у штрафний майданчик. Луїс Адріано у боротьбі з Хачеріді, лежачи на газоні, віддав пас під удар Едуардо. Бразильський хорват ударом в дотик відправив м'яч у лівий кут воріт. Шовковський був закритий захисниками і не бачив момент удару

62 хв: Едуардо приймає м'яч і б'є у ближній кут. Шовковський рятує ворота, але бразилець підіграв собі рукою

61 хв: кутовий біля воріт "Динамо" і захисник вибив м'яч в аут

59 хв: контратака "Динамо". Шева дістав м'яч на лівому фланзі і відпасував на Мілевського. Артем не взмозі завдати удар і м'яко навішує на Гусєва. Поки Олег думав, як бити, його заблокували захисники

57 хв: Даніло Сілва, схоже, отримав пошкодження. На поле виходить його співвітчизник Бетао

56 хв: Фернандіньо в штрафному майданчику на швидкості проходить двох динамівців і небезпечно прострілює. Хачеріді вибиває м'яч в аут

55 хв: Вілліан скинув Хюбшману. Томас пробиває - набагато вище воріт

54 хв: "гірники" закрутили карусель біля воріт "Динамо", але до удару по воротах Шовковського справа не дійшла

52 хв: на підступах до штрафного майданчика Гусєв м'яко грає в дотик з Шевченком, але Андрій помиляється у простій ситуації, віддавши занадто сильний пас

50 хв: не менш небезпечно відповідають кияни. Мілевський відпасовує під удар Єременку і Роман пробиває в дотик. М'яч просвистів над поперечиною

49 хв: Жадсон з 17-ти метрів крутить м'яч у правий кут, але не влучає у ворота

48 хв: донеччани більше хвилини перепасовувалися в центрі поля, і тільки пішла передача в штрафний майданчик "Динамо", як м'яч перехопили динамівці

46 хв: "гірники" розпочали другий тайм з центру поля

Статистика тайму

Удари — 3 - 5
Удари в площину воріт — 2 - 2
Порушення правил — 6 - 7
Володіння м'ячем — 44% - 56%

45 хв: Попов сильним ударом пробив з 35-ти метрів. М'яч влучив у Швецова і він відразу ж дав свисток на перерву

43 хв: Луїс Адріано грудьми скинув м'яч під удар Вілліану. Потужний удар півзахисника, але м'яч летить туди, де стояв Шовковський. Воротар "Динамо" кулаками вибив сферу на кутовий

40 хв: Фернандіньо пробиває у боротьбі з динамівцем. Рикошет від Вілліана і м'яч полетів вище воріт

39 хв: Мілевський рветься до воріт П'ятова. Обіграв двох захисників, але у боротьбі з третім втратив м'яч

37 хв: після розіграшу кутового м'яч побував у воротах "Динамо". Однак Хюбшман, переправляючи м'яч головою у сітку, перебував у метровому офсайді, тому Швецов не зарахував взяття воріт

34 хв: Хачеріді на фланзі штовхнув Адріано. Віктор Швецов провів з обома гравцями роз'яснювальну роботу

33 хв: Жадсон подав кутовий - "гірники" порушили правила в атаці

32 хв: Хачеріді "обрізався" біля свого штрафного майданчика, але Луїс Адріано невдало розпорядився м'ячем

30 хв: Фернандіньо завдав удару з 20-ти метрів. Вище воріт

29 хв: Гусєв з кутового відправив м'яч в руки П'ятову

27 хв: Фернандіньо пробив в дотик після подачі кутового. Не влучив у ворота

26 хв: Срна прострілює у воротарський майданчик, але Юссуф вибив м'яч на кутовий

Дуже швидко заграли команди. М'яч не тримається в центрі поля

22 хв: ще один навіс Попова і кияни заробили перший кутовий. Після розіграшу корнера номінальні гості винесли м'яч в поле

21 хв: Попов з лівого флангу навісив на Шеву. Андрій пробиває головою у правий кут і П'ятов у стрибку відбиває м'яч

18 хв: чергова атака "Динамо". Мілевський коротким пасом вивів на ударну позицію Гусєва і Олег пробив низом з 20-ти метрів. П'ятов бере удар 20-ки "Динамо"

16 хв: Ракицький впав в центрі поля. Шева підхопив сферу і помчав до воріт. Побачивши, що П'ятов вийшов з воріт, нападник "Динамо" пробив здалеку, але не влучив у ворота.

15 хв: небезпечний простріл Срни з правого флангу. Хачеріді зіграв на перехопленні і вибив м'яч

14 хв: цікава атака динамівців завершилась неточною навісною передачею у виконанні Ярмоленка

13 хв: Шева намагався прорватися в штрафний майданчик через двох захисників, але Ракицький у останній момент вибив м'яч

8 хв: Ярмоленко виконує навісну передачу в напрямку Мілевського, але Срна головою вибив м'яч в поле

6 хв: Вілліан вистрілив з-за меж штрафного і м'яч пролетів в сантиметрах над поперечиною

5 хв: в основному йде боротьба в центрі поля

3 хв: Срна класно навісив у штрафний майданчик на Луїса Адріано, але нападника випередив Шовковський

2 хв: у стартові хвилини матчу м'ячем більше володіють кияни

Доброго вечора, шановні любителі футболу! На Ювілейному стадіоні у Сумах розпочався фінальний матч Кубка України.

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 10
  • київ київ 25 травня, 22:25 Згоден 6 Не згоден 3 кротам пощастило врятувала їх стійка у Шеви вихід один на один був чистий . відповісти цитувати Дякуємоспам Kiev Kiev 27 травня, 15:11 Згоден 0 Не згоден 0 Так значит Шева такой "специалист", раз при выходе один на один бьет в стойки ворот, а не в их створ или же вообще облака обстреливает. И таким грешат многие в Динамо. Если бы они хотя бы в створ ворот попадали, то многие результаты матчей могли бы быть совсем другими. А так обстреливают облака, из 10 ударов по воротам лишь один в створ - большой профессионализм. Если бы все пошли в створ, то может быть 1-2 бы забили, а так маемо тэ, що маемо, с такими "профессионалами". цитувати Дякуємоспам Донецьк Донецьк 25 травня, 23:08 Згоден 4 Не згоден 3 Так ти сходи до своїх програвших сурків, та у шеви "стійку" відсмокчи:) цитувати Дякуємоспам