"Динамо" і "Шахтар" зіграли в результативну нічию

Переможця двобою визначать в Донецьку
Спорт 30 квітня, 2009, 21:27 3128 2
"Динамо" і "Шахтар" провели першу серію півфінального двобою в Кубку УЄФА. Невелику перевагу отримали донеччани.

В 19:30 команди вийшли на поле стадіону "Динамо" ім. В. Лобановського.

КУБОК УЄФА. 1/2 фіналу. перший матч

19:25 Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського

Арбітр: Конрад Плауц;
асистенти: Роланд Хайм, Армін Едер (всі - Австрія)

ДИНАМО Київ 1 - 1 ШАХТАР Донецьк

"Динамо" (4-4-2): 31.Богуш - 3.Бетао, 6.Сабліч, 37.Юссуф, 30.Ель Каддурі - 7.Корреа, 5.Вукоєвіч, 8.Алієв, 36.Нінкович - 25.Мілевський, 10.Бангура
Запасні: 1 Шовковський, 4 Гіоане, 18 Кравченко, 19 Чернат, 20 Гусєв, 26 Несмачний, 49 Зозуля
Тренер: Юрій Сьомін

"Шахтар" (4-2-3-1): 30.Пятов - 33.Срна, 5.Кучер, 27.Чигринський, 26.Рац - 11.Ілсіньо, 3.Хюбшман, 4.Дуляй, 7.Фернандіньо, 8.Жадсон - 17.Луїс Адріано
Запасні: 12 Худжамов, 18 Левандовські, 19 Гай, 21 Гладкий, 22 Вілліан, 32 Іщенко, 99 Морено
Тренер: Мірча Луческу

1:0 Артем Мілевський, 22
1:1 Фернандіньо, 69

Аналіз матчу читайте у статті футбольного експерта Олександра Солнцева "Тріумф без трагедії, трагедія без тріумфу"

В дужках показники першого тайму

90+5 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

В компенсований час м'ячем володіли майже всі 5 хвилин "гірники"

90 хв: 5 хвилин компенсував Плауц до основного часу матчу
90 хв: пішла остання хвилина основного часу матчу
86 хв: небезпечно прострілив Вілліан. Здавалось, що Фернандіньо внесе м'яч в ворота, але Юссуф в останній момент зумів випередити бразильця
84 хв: Срна навісив з правого флангу на протилежний край штрафного і Левандовські пробив зльоту. М'яч зрізався з ноги і полетів за межі поля
83 хв: заміна у складі "Динамо": замість Карлоса Корреа вийшов Флорін Чернат
83 хв: Корреа на лівому фланзі збив Раца. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Карлос Корреа
82 хв: Корреа збив Срну на правому фланзі. Сам пострадавший прострілив у штрафний. Захисник вибив м'яч
81 хв: серія кутових біля воріт "Динамо". Після третього зі стандартів захисники винесли м'яч
80 хв: Мілевський м'якою передачею з лінії штрафного вивів один на один Алієва. Саша сходу пробив, але точно у П'ятова

У киян нічого не клеїться в атаці, а гірники, схоже, раді й нічиїй

76 хв: остання заміна у складі "гірників": замість Жадсона вийшов Маріуш Левандовські
73 хв: Корреа заробив кутовий справа. Подача на ближню стійку, Юссуф виграв повітря і пробив головою. М'яч після удару нігерійця рикошетом від газону полетів вище воріт

68 хв: ГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!
Фернандіньо

Двічі оборона "Динамо" дала збій. Каддурі упустив на фланзі Вілліана, той з правого флангу вийшов на ворота Богуша і прострілив повз голкіпера. Фернандіньо зумів випередити Юссуфа і закотив м'яч у сітку

67 хв: Алієв несподівано наніс дальній удар. Пятов відбив перед собою, а першим на м'ячі був Кучер
66 хв: Кучер у грубому пыдкаті збив Мілевського. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Олександ Кучер. Захисник не зіграє у Донецьку
65 хв:
Алієв пробив з-за меж штрафного і Вукоєвіч в дотик намагався підправити м'яч у сітку, але круглий пройшов у сантиметрах від штанги. Відверто пощастило в цьому епізоді "Шахтареві"
60 хв: Алієв обігався з іншим динамівцем і прострілив. захисники винесли м'яч
59 хв: Мілевський заробив кутовий у єдиноборстві з Чигринським
56 хв: заміна у складі "Шахтаря": замість Ілсіньо вийшов Вілліан
53 хв: після передачі від Алієва з флангу Артем пробивав головою в падінні з метрів семи. Здавалося м'ячу нікуди діватися, але снаряд пролетів в сантиметрах від штанги
51 хв: гірники розіграли кутовий. Невдало
50 хв: Срна подав зі штрафного з вигідної позиції і послав м'яч далеко від створу воріт Богуш. На щастя хорвата м'яч покинув поле від ноги захисника "Динамо" Бетао
49 хв: Срна пробив зі стандарту метрів з 25-ти. Класний удар, але м'яч просвистів над поперечиною
46 хв: у складі обох команд в перерві відбулись заміни. "Динамо": замість Ісмаеля Бангура вийшов Тіберіу Гіоане. Шахтар: замість Луїса Адріано вийшов Олександр Гладкий

Володіння м'ячем: 47% - 53%

45+2 хв: ПЕРЕРВА
45+2 хв: знову подає кутовий Алієв. Захисники виносят м'яч
45+1 хв: після удару Корреа і рикошету від захисника м'яч зачіпив стійку. Кутовий
45+1 хв: Алієв подє тепер у центр воротарської і Пятов виносить м'яч
45 хв: кутовий біля воріт "Шахтаря". Алієв навішує на ближню стійку і захисник виносить м'яч. Ще один кутовий
44 хв: контратака "Динамо". Бангура отримав м'яч від Мілевського, змістився до воріт і пробив насилу. Дуже неточно
41 хв: в центрі поля Вукоєвич грубо в'їхав в ноги Луїсу Адріано. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Огнен Вукоєвич
40 хв: Бангура небезпечно навішує справа, але нікого з киян немає на дальній штанзі

Статистика володіння м'ячем рівна - 50% на 50%

31 хв: супермомент втратив "Шахтар". Фернандіньо прекрасним розрізаючим пасом вивів Луїса Адріано і Ілсіньо на ворота. Ілсіньо віддавав на Адріано, однак Богуш вибіг з воріт і в стрибку ногою вибив м'яч
29 хв: Фернандіньо пробиває з 16-ти метрів. Богуш відбив м'яч перед собою, але з другої спроби виправив помилку

Після голу ситуація не змінилась. Команди продовжують багато помилятися в атаці

25 хв: черговий штрафний удар біля воріт Пятова. Алієв б'є і запускає м'яч дуже високо над воротами

21 хв: ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!
Мілевський

Алієв сильно пробив зі штрафного з правого флангу, м'яч після рикошету від Юссуфа потелів у сторону, але Мілевський вдало підставив ногу і з метра загнав м'яч в сітку воріт

19 хв: на правому фланзі Мілевський пройшов двох захисників і пробив з-за меж карного майданчика. М'яч пройшов поруч з правою стійкою

Дуже обережно грають команди. Багато браку в центрі поля

14 хв: Алієв підіймає м'яч над "стінкою", але шкіряний снаряд летить ще й вище воріт
13 хв: Хюбшман збив Алієва на лінії карного майданчика. небезпечний штрафний удар
12 хв: штрафний удар у киян. До воріт 30 метрів. Б'є Алієв і влучає в "стінку"
10 хв: Срна виконав діагональ з правого флангу на Луїса Адріано. Сабліч здорово зіграв на випередження, але на відскоку першим виявився Фернандіньо. Однак Алієв завадив бразильцю пробити по воротах
7 хв: гірники організували масовану атаку на володіння Богуша, однак влучного удару завдати не змогли
3 хв: Ель Каддурі прострілював з лівого флангу. Захисники дали прийняти м'яч Мілевскому на лінії штрафного, але форвард "Динамо" відпустив м'яч і не зміг пробити по воротах
1 хв: на першій же хвилині відбулвся жорсткий стик в центрі поля між хорватами Вукоєвичем і Срною. Обидва зможуть продовжити гру
1 хв: гірники розпочинають з центра поля. Жадсон і Ферніндіньо розвели м'яч з центра поля