"Динамо" - "Шериф" - 0:0. Молдовани вистояли у Києві

"Динамо" - "Шериф" - 0:0© daylife.com
Спорт 15 грудня, 2010, 21:44 4767 2
Київське "Динамо" зіграло в "суху" нічию з молдовським Шерифом у шостому турі Ліги Європи.

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершено матч "Динамо" - "Шериф" шостого туру Ліги Європи.

Тим не менше, "Динамо" виграло групу Е. Єдине, що засмучує, киянам не вдалося взяти реванш за єдину поразку в групі - 0:2 в Тирасполі.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група Е. 6-й тур

Київ. Стадіон "Динамо" імені Лобановського
Головний арбітр: Кнут Кірхер (Німеччина)

ДИНАМО - ШЕРИФ - 0:0

Динамо: 1.Шовковський - 6.Попов, 34.Хачеріді, 44.Алмейда, 3.Бетао (26.Несмачний, 57) - 17.Михалик, 5.Вукоєвич - 9.Ярмоленко, 23.Єременко, 7.Шевченко (к) - 10.Мілевський (49.Зозуля, 88)

Запасні: 35.Коваль, 18.Бертольо, 19.Гармаш, 22.Кравець, 36.Нінкович

Шериф: 12.Стажила - 30.Бранковіч, 26.Самарджіч, 28.Надсон (к), 22.Фред (8. Георгієв, 76) - 3.Волков (11. Гаурачс, 90+3), 44.Адамовіч, 14.Баліма, 10.Єрохін, 21.Д'єду (7. Ніколіч, 80) - 9.Франса

Кутові: 8 - 4

90+5 хв: фінальний свисток. Динамо виграло групу Е, але не забило у ворота "Шерифа" жодного м'яча

88 хв: Несмачний і Хачеріді проспали ривок Бранковіча і той розстрілював Шовковського. Однак наш голкіпер ногою відбив м'яч на кутовий

У останні хвилини гості перехопили ініціативу і створили кілька моментів біля воріт Шовковського

В Алкмаарі АЗ забило другий м'яч у ворота БАТЕ і кияни гарантовано виграють групу Е

83 хв: відверто пощастило "Динамо". Після удару Георгієва м'яч розминувся зі стійкою воріт Шовковського

79 хв: Попов навісив з лівого флангу на голову Шеві і Андрій цілився у дальню дев'ятку, але трохи не розрахував удар

77 хв: після розіграшу кутового Хачеріді в падінні переправляв м'яч у ворота, але Стажила знову відбив сферу

75 хв: Єременко віддав відмінну передачу на Ярмоленка. Андрій далеко відпустив м'яч і той став легкою здобиччю воротаря

Динамівцям ніяк не вдається завдати результативного удару

68 хв: Шева зіграв у стіночку з Мілевським, вирвався на уданий простір і намагався пробити між ніг голкіперу. Але Стажила ногою відбив м'яч

67 хв: масована атака "Динамо" завершилась ударом Ярмоленка з гострого кута. Стажила врятував ворота, вибивши м'яч на кутовий

59 хв: Мілевський отримав пошкодження у ігровому зіткненні і, отримавши допомогу, повернувся на поле

57 хв: Шева сильно пробив з-за меж штрафного, але м'яч від ноги захисника полетів в аут

Молдовани витримали стартовий натиск киян і перевели гру у центр поля

49 хв: прекрасний момент змарнував Ярмоленко. Шева віддав пас на Мілевського, Артем п'ятою переадресував на Ярмоленка і Андрій пробив сходу з 10-ти метрів. На жаль, м'яч полетів в голкіпера

48 хв: Мілевський отримав попередження за порушення правил на чужій половині поля

46 хв: почався другий тайм

Статистика першого тайму

Удари: 5 - 1
Удари в площину воріт: 1 - 1
Фоли: 6 - 10
Офсайди: 2 - 1
Кутові: 5 - 1

45+1 хв: перерва

45 хв: Ярмоленко вийшов один на один з воротарем по правому флангу, але захисник догнав Андрія і вибив м'яч на кутовий

44 хв: динамівці хвилину перепасовувалися, поки не втратили м'яч. Волков виривався на оперативний простір і проти нього сфолив Хачеріді. Гравець "Шерифа" вимагав показати захиснику "Динамо" жовту картку, але арбітр обмежився усним попередженням. Хачеріді треба діяти обережніше, інакше можна догратися до вилучення

41 хв: Шева пролетів по лівому флангу і віддав передачу в штрафний на Мілевського. Артем відпасував на Вукоєвича і Огнен потужно пробив. М'яч потрапив у захисника

40 хв: після скидки Мілевського пробив Ярмоленко. М'яч з відскоком від газону пройшов поруч зі стійкою

38 хв: Єременко виконує штрафний удар з 35-ти метрів. Вище воріт

35 хв: Ярмоленко б'є з 20-ти метрів. М'яч летить вище воріт

33 хв: після розіграшу кутового Шева відправив м'яч у сітку, але Вукоєвич, що знаходився у положенні поза грою, заважав голкіперу. І м'яч не зараховано

32 хв: Мілевський скинув м'яч на Ярмоленка. Андрій повертав на Артема, але захисник вибив на кутовий

26 хв: після розіграшу кутового Хачеріді зіграв рукою у чужому штрафному майданчику. Кірхер міг показати динамівцю другий "гірчичник", але лише усно попередив захисника

26 хв: Шева обігрався з Мілевським і пробив у дальній кут з лінії штрафного. Стажила у стрибку вибив м'яч на кутовий

Динамівцям поки мало щл вдається на половині поля суперника. "Шериф" побудував ешелоновану оборону, пройти яку гравцям атаки "Динамо" не вдається

22 хв: Хачеріді за гру у волейбол отримав жовтку картку

18 хв: Мілевський падає на лінії штрафного майданчика після зіткнення з суперником, але арбітр не реагує на це падіння

16 хв: Бетао намагався закинути м'яч за комірець голкіперу, але не влучив і у ворота

У іншому матчі нашої групи АЗ перемагає БАТЕ з рахунком 1:0.

14 хв: кияни організували швидку контратаку, в якій Єрохін збив Мілевського. До воріт метрів 20. Б'є Шевченко і м'яч летить нагабато вище воріт

13 хв: "Шериф" заробив небезпечний штрафний на лівому фланзі. Навіс у воротарський і Вукоєвич вибив м'яч

7 хв: Шева на правому фланзі обіграв захисника і прострілив на Мілевського. Захисник випередив нашого нападника і вибив м'яч в аут

5 хв: поки м'ячем більше володіють гості

1 хв: динамівці розпочали гру з центру поля

На трибунах стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського зібралось близько десяти тисяч глядачів.