"Динамо" - "Спортинг Брага" - 1:1. Кияни вистояли під дощем

Кияни відкрили рахунок на 6-й хвилині, але не втримали перевагу© AFP
Спорт 8 квітня, 2011, 00:05 6713 7
"Динамо" зіграло в нічию зі "Спортинг Брагою" у першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи.

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершено матч "Динамо" - "Спортинг" Брага.

Гра завершилась з рахунком 1:1 і володар путівки у півфінал Лізі Європи визначиться за тиждень у Бразі.

Відзначу, що це перша нічия у протистоянні "Динамо" з португальськими клубами. Раніше кияни провели десять матчів проти представників Португалії, здобувши три перемоги при семи поразках. У п'яти домашніх іграх кияни відсвяткували дві перемоги, тричі поступившись.

Натомість "Брага" лиш раз зустрічалась з представником України. На груповому етапі поточної Ліги чемпіонів португальці двічі поступилися донецькому "Шахтарю" - 0:3 вдома і 0:2 на виїзді.

Ліга Європи. 1/4 фіналу

Перший матч

Київ. Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Бйорн Куйперс (Нідерланди)

ДИНАМО (Київ, Україна) - СПОРТИНГ БРАГА (Португалія) - 1:1

Динамо: 1.Шовковський (к) - 6.Попов, 37.Юссуф, 34.Хачеріді, 2.Даніло Сілва - 5.Вукоєвич, 23.Єременко - 9.Ярмоленко, 20.Гусєв - 10.Мілевський, 22.Кравець (7.Шевченко, 46)

Запасні: 35.Коваль - 3.Бетао, 19.Гармаш, 26.Несмачний, 44.Леандро Алмейда, 49.Зозуля

СБ: 1.Артур - 28.Сільвіу, 3.Паулао (27.Куштодіу, 46), 4.Кака, 15.Мігель Гарсія - 45.Угу Віана, 88.Вандіньо (к) - 9.Паулу Сезар, 25.Саліно (8.Моссоро, 74), 30.Алан - 18.Ліма (19.Зе Мейонг, 83)

Запасні: 42.Кріштіану, 43.Дані, 48.Анібал, 10.Елдер Барбоза

1:0 Андрій Ярмоленко, 6
1:1 Олег Гусєв, 13 - автогол

Попередження: Кака, 35; Андрій Ярмоленко, 51; Мігель Гарсія, 51; Пауло Сезар, 52; Андрій Шевченко, 53; Горан Попов, 69

Вилучення: Андрій Шевченко, 61

Інші результати: "Порту" - "Спартак" - 5:1, "Вільярреал" - "Твенте" - 5:1, "Бенфіка" - ПСВ - 4:1.

90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. Переможець дуелі визначиться 14 квітня у Бразі

90 хв: арбітр компенсував дві хвилини

У останні 20 хвилин йде сильний дощ

86 хв: Гусєв тонкою передачею виводить Ярмоленка на ворота гостей, але лайнсмен сигналізує про офсайд. Дуже спірний епізод

"Вільярреал" забив п'ятий гол у ворота "Твенте", а ПСВ розмочило рахунок у грі з "Бенфікою".

79 хв: потугальці дуже повільно проводять свої атаки, а у киян майже нічого не виходить біля воріт суперника

"Спартак" відквитав один м'яч. На 71-й хвилині забив кирило Комбаров

72 хв: Мілевський відкотив під удар Єременку, але м'яч після його пострілу блокують захисники

Тим часом, "Порту" громить "Спартак". У воротах москвичів розписались Сильвестр Варела (5 хв) і Майкон (70 хв)

64 хв: Сільвіу небезпечно пробивав з 16-ти метрів. М'яч пролетів в сантиметрах від стійки

Гості, залишившись у більшості, перехопили ініціативу

61 хв: Мілевський вивів Шеву один на один з голкіпером. Наш нападник обіграв воротаря і забив. Однак Шева перебував у офсайді і арбітр ще до удару проаналізував про зупинку гри. Шевченко отримав другу жовтку картку за удар по воротах після свистка арбітра

Тим часом змінились рахунки у Лісабоні і Вільярреалі. На 52-й хвилині третій гол у ворота ПСВ забив Сальвіо. "Вільярреал" громить "Твенте". Там четвертий гол забив Джузеппе Россі (55-а хвилина)

У другому таймі поки немає футболу! На полі йде запекла боротьба.

Шева пропустить матч у Бразі

53 хв: Шевченко порушив правила на своїй половині поля

Мігель Гарсія пропустить матч-відповідь через перебір жовтих карток

51 хв: Ярмоленко схопив за горло Алана. За нього заступився Мігель Гарсія. Андрій і Мілег отримали по "гірчичнику"

47 хв: Мілевський в штрафному майданчику гостей обіграв одного захисника, але інший завадив Артему пробити по воротах Артура

46 хв: Юрій Сьомін і Домінгуш Пасьєнсія провели по одній заміні. Замість Кравця на поле вийшов Шевченко

Статистика першого тайму

Удари: 6 - 1
Удари в площину: 3 - 1
Кутові: 3 - 2
Офсайди: 1 - 1
Фоли: 9 - 7

Кияни домінували у першому таймі, створили багато гольових моментів, але голкіпер гостей Артур вже тричі врятував "Брагу" у, здавалося б, безнадійних ситуаціях! А гості реалізували свій єдиний момент біля воріт Шовковського

"Бенфіка" подвоїла перевагу у грі з ПСВ. Відзначився Сальвіо. "Вільярреал" забив третій м'яч у ворота "Твенте". На першій компенсованій хвилині відзначився Нілмар

45+2 хв: у нас перерва

45 хв: арбітр компенсував дві хвилини до основного часу першого тайму

"Вільярреал" забив другий гол у ворота "Твенте". На 43-й хвилині відзначився Борха Валеро.

44 хв: серія кутових біля воріт гостей. Після навісу зліва Кравець завдавав удару головою. М'яч рикошетом від газону летів під попречину, але черговий сейв записав на свій рахунок Артур

42 хв: Кравець увірвався в штрафний майданчик, але його легко наздогнав Кака, вибивши м'яч на кутовий

Тим часом, "Порту" забив у ворота "Спартака". На 37-й хвилині відзначився Фалькао. А "Бенфіка" відкрила рахунок у грі з ПСВ. Теж на 37-й хвилині забив Аймар

Кака через перебір карток не зіграє у матчі-відповіді

38 хв: після подачі кутового гості винесли м'яч подалі від воріт

38 хв: Гусєв завдав потужного і точного удару з-за меж штрафного майданчика, але Артур кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

35 хв: кияни невдало розіграли штрафний

35 хв: перше попередження у зустрічі. Кака грубо в'їхав прямою ногою в Гусєва

Португальці дуже щільно діють у захисті

30 хв: Попов розрізною передачею міг вивести Ярмоленка на ударну позицію. Але пас був занадто сильним

27 хв: після стартового активного відрізку гра заспокоїлася!

Відкрито рахунок у матчі "Вільярреал" - "Твенте". За господарів відзначився Карлос Марчена

20 хв: Даніло Сілва увірвався в штрафний майданчик з правого флангу і віддав передачу під удар Мілевському. Артем пробив сходу, але неточно

16 хв: Попов промчав по лівому флангу, віддав у штрафний майданчик на Мілевського. Артем, у свою чергу, п'ятою скинув сферу на набігаючого Ярмоленка. Андрій спробував перекинути воротаря, але той перевів м'яч через поперечину. Арбітр це не помітив і не призначив кутового

Схоже, що португальський нападник порушував правила у боротьбі з Вукоєвичем, але арбітр не угледів цей фол у атаці

13 хв: після подачі зі стандарту зліва Вукоєвич зрізав м'яч в лівий кут. А від ноги Гусєва сфера влетіла у сітку. Шовковський у цьому епізоді був статистом.

12 хв: Даніло Сілва зі своєї половини поля зробив ідеальний крос на Кравця, однак Артем невдало прийняв м'яч

8 хв: чергова атака киян. Гусєв прибрав на замасі захисника і пробивав у ближній кут. Рикошет і воротар піймав м'яч

7 хв: Артур незрозуміло навіщо побіг підстраховувати своїх захисників на фланг, там його обіграв Кравець, але нападник відправив м'яч повз порожні ворота

6 хв: ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Попов з лівого флангу перевів м'яч на Гусєва. Олег у боротьбі з захисником м'яко навісив у штрафний майданчик на Ярмоленка і Андрій розкішним ударом головою у праву дев'ятку відкрив рахунок у грі

2 хв: гравець "Браги" зіграв рукою в 30-ти метрах до своїх воріт. Штрафний виконав Попов, потрапивши у стінку

22:05 кияни розпочали гру з центру поля і відразу пішли в атаку

22:01 команди вже на полі. Звучить гімн Ліги Європи. Відзначу, що на трибунах вільних місць немає

21:55 сьогодні у Києві ввечері пройшов дощ. За гівгодини до гри опади припинилися

Іспанські ЗМІ про матч "Барселона" - "Шахтар"