"Динамо"- у чвертьфіналі Кубка України

Спорт 31 жовтня, 2007, 17:27 747
Вчора в матчах 1/8 фіналу Кубка України з футболу з однаковим рахунком 4:1 київське "Динамо" обіграло "ІгроСервіс", а "Шахтар" - "Арсенал".

Київське "Динамо" в рамках 1/8 розіграшу Кубка України з футболу здолало на виїзді представника першої ліги сімферопольський "ІгроСервіс".

Вже до 15-ї хвилини столичні футболісти тричі засмутили голкіпера суперника. Голи на рахунку Максима Шацького, Карлоса Корреа та Ісмаеля Бангури. З таким рахунком перший тайм і завершився.

Після перерви сімферопольці один м’яч від квитали - результативний удар в активі Володимира Мартинова. На 88-й хвилині ще один гол за "Динамо" забив Тіберіу Гіоане. В підсумку - 4:1 - перемога чинних володарів трофею.