"Динамо" – у півфіналі Кубка України (відео)

Гравець київського "Динамо" і молодіжної збірної України Олександр Романчук отримав подвійний перелом ноги в матчі проти "Сталі"© УНІАН
Спорт 13 листопада, 2008, 10:50 848
У середу визначилися усі півфіналісти Кубка України з футболу. Цікаво, що на стадії чвертьфіналів перемагали виключно гості.

Огляд матчів 1/4 фіналу Кубка України з футболу - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Київське "Динамо", харківський "Металіст" та полтавська "Ворскла" услід за донецьким "Шахтарем" пробилися до 1/2 фіналу змагань. Кияни вийшли на кубковий матч проти алчевської "Сталі" в експериментальному складі, що, втім, не зашкодило їм здобути впевнену перемогу.

Вже на 14-й хвилині матчу Корреа і Чернат розіграли штрафний і Флорін метрів з 17-ти точно пробив у ближній кут. Через 13 хвилин румун оформив "дубль", точно пробивши здалеку, а ще через 10 хвилин Ярмоленко увірвався у штрафний майданчик господарів і вразив дальній кут воріт.

У дебюті другого тайму господарі один м'яч відіграли завдяки безглуздому автоголу Горана Сабліча, проте на останній хвилині матчу все той же Ярмоленко поставив крапку в матчі – 4:1 на користь "Динамо".

Харківський "Металіст" обіграв на виїзді сімферопольську "Таврію" з рахунком 2:1. У дебюті другого тайму Зезе вивів харків'ян вперед, а за 10 хвилин до кінця матчу Трішовіч подвоїв перевагу своєї команди. Через пару хвилин "Таврія" один м'яч відіграла завдяки зусиллям Ковпака, проте на більше господарів не вистачило.

У свою чергу полтавська "Ворскла" також на виїзді обіграла донецький "Металург" з рахунком 1:0. Єдиний гол в дебюті матчу забив Кравченко.

Нагадаємо, що у вівторок першим півфіналістом Кубка України став донецький "Шахтар", який обіграв "Олександрію".

Кубкові перемоги "Металіста" і "Ворскли"

Спорт 13 листопада, 2008, 12:00